Ucuz atlattık.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
iyi sabretmişsin gerçekten.. büyük geçmiş olsun...

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun.Öyle bir havada takip etmektense 155'i aramak bence daha mantıklı.Beladan uzak durmalı.
aynen.yagmur da gercekten tehlıkeye gırmıssınız bence.gecmıs olsun tekrar

muraltun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekrar teşekkürler.

Dün internetten plakayı araştırdım. Sorgularda çıkmıyor plaka. Acaba sahte plakamıydı. Sahte plaka ise.... neyse düşünmek istemiyorum.

sesa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun walla verilmiş sadakanız varmış. Allah o herifi nasıl biliyorsa öyle yapsın. O kişiyi şiddetle kınıyorum. eğer bu yazıyı rasgelirde okursa onun ............................. s............... ( artık boşlukları doldursun o kişi)

phoenix78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok büyük stres yaşamışsınız, özellikle eşiniz sizden daha da fazla korkmuştur. Böyle durumlarda soğuk kanlı olmak gerekiyor. Baktın adam kaçıyor aracı bir kenara çekip olay mahaliymiş gibi polisi arayıp orda bekleyeceksin (tabii araçta azda olsa hasar varsa) polise gelince de aracın plakasını verip çarpıp kaçtığını söyliyeceksin, polis tutanağını zabıtını tutacak. Şayet yakın zamanda arkadaşı bir şekilde bulup durdururlarsa zaten sarhoş olduğuda açığa çıkar. diğer durumda da arkadaşı hangi saatte olursa olsun polis mutlaka evinde bir ziyaret eder. Gerisi malum sizi de karakola vs. çağırabilirler. Neyse bence siz siz olun trafikte kimse ile kavga etmeyin hele sarhoşlarla asla kavga etmeyin, adamın zaten bilinci yerinde değil bıçaklar, tabancası varsa vurabilir bile heryer maganda kaynıyor. Bu işin cesaret veya erkeklikle hiç bir alakası yok. Risk almamak kriz durumunda sağlıklı düşünerek soğuk kanlı olmak en büyük erkeklik en büyük olgunluktur. Tekrar geçmiş olsun, kazasız belasız mutlu ve huzurlu günler dilerim......