Ücretsiz dans dersi..kaçırmayın BAY'lar

c_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emregok.com.tr.tc
Evet Çankaya Belediyesi TODAM kapsamında EMEK'te bulunan TODAM dans kursu için BAY kursiyer aranıyor. Opelim.net ailesi olarak var mı katılacak. Şu an 25 kız + 3 erkek var kayıt yaptıran. Özellikle ERKEK iseiyorlar kursa.Dans öğrenmek isteyenlere fırsat budur. http://www.cankaya-bld.gov.tr/todam-kurslar.asp ilgili link.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi hoş ama hangi dans dersi bide kızların resimleri görebilsek :):):) bale flansa bana ters rajona ters:):):)

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben çok acaip Zeybek oynarım....

Organize olalım hemen...

1- NEO-CDAoutomatic

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1- NEO-CDAoutomatic
2- KentucKy
(kusura bakmayın iftara gelemiyoruz mehmetle kurstayız :):):) )

+benim bildiğim baledede kavalye oluyo emre şefim :)

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baba, Kızlar güzelse Bale de yaparız be..:) Tan Sağtürk'ten ne farkımız var..:).Hem fizik var, hem karizma...Özellikle de Fizik...Hele sana kirli sakalla o bale kıyafeti ne yakışır....O salonları sallarız bee....:yahoo:Yürü be...:alkis:Kim tutar seni bee...

Boşver iftarı....Hiç sanatsal değil...Zaten amaç sanatla iç içe olmak...Kızlar olmasa da olur du yanii...:p

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi sanat için seve seve:) burak sağtürk ve mehmet baykam sanatsal etkinlik şölenine herkes davetlidir:):):)

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoppaaa.opelim.net te şenlik var desene abi.:D yandan yandan :alkis:

c_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.emregok.com.tr.tc
Baba, Kızlar güzelse Bale de yaparız be..:) Tan Sağtürk'ten ne farkımız var..:).Hem fizik var, hem karizma...Özellikle de Fizik...Hele sana kirli sakalla o bale kıyafeti ne yakışır....O salonları sallarız bee....:yahoo:Yürü be...:alkis:Kim tutar seni bee...

Boşver iftarı....Hiç sanatsal değil...Zaten amaç sanatla iç içe olmak...Kızlar olmasa da olur du yanii...:p

Beyler ii sarmışsınız konuya ben yokken. Baya guldum okurken.. yahu ciddi bir olay bu. bak yazdım ikinizi haberiniz olsun. p.tesi kayıt için evraklarını getirin.:good:..herşey sanat için.

Ayrıca kurslar bayramdan sonra başlayacak Burak. 15 Ekim'de start..Aylık ve yıllık bakımlarınızı yaptırıp gelin. 06.10.2007 tarihinde bir engel yok..

Son düzenleme:

lasthell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bunun günü ve saati önemli bilginiz varmı ?

ufuk çakır