Tv'de müzik kanalları..Uçmuşlarrr

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Normalde hiç müzik kanalı izlemem..Dün gece kanalları dolaşırken bir müzik kanalında sezen aksunun klibini gördüm..Çok sevdiğim için azcık dinleyeyim bari dedim..Ama bu arada ekrandaki diğer şeylere hiç dikkat etmiyorum...Bi ara gözüme bir erkek resmi ve tlf. numarası takıldı bu ne dedim..Dikkatlice baktıktan sonra alt yazıları falanda okudum...Herkes telefon numarasını, resmini yollamış,vücut ölçülerini boyunu posunu yazmış :) beni arayın falan diyo...Şok oldum bu çok eski bişeymi..?Gözlerime inanamadım..Bu kadarmı olur yani hayret ettim kaldım..Bu kanallar müzikmi yayınlıyor yoksa bu klipleri izleyen gençlere çöpçatanlıkmı yapıyorlar..Bu nasıl iş...

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARZ - TALEP meselesi...

İzeleniyor ki, bu tip yayınlar yapılıyor...

Çok yazık...

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"eğlenmeyi seven evlenip boşanmış bayanlar tercihimdir" ibaresi görmüştüm o altyazılardan birinde insanlığımdan utanmıştım.

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kafasına göre takılsın insanlar...Kimseye bi zararı yok o iletişim biçiminin....

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende yıllardır izlemiyorum neden izlemediğimi şimdi anladım.bozuluyoruz gün geçtikçe malesef:( ...

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bknz yonja hiç gerekyok tv kanallarına yüklenmeye

yonja farklı bir ortam yanlız.telefon numarası veripte beden ölçüleri verilmiyor arkadaşlık sitesi...

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
daha önce böyle bir haber cıkmıstı tv de evli imamın biri yollamıs ole esini aldatırken yakalanmıstı. daha neler görcez bakalım