tv seyredemiyorum yardımmmm

wings35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: tv seyredemiyorum yardımmmm

hostempo link' Alıntı:
anten ışığım yanıyor.onda sorun yok ama 3 tane görüntü ayarı var.ntsc,pal 1 ve pal secam hangisinde scan yapıyoruz .3 ünde de tek tek arama yaptım.ama maalesef.

peki tv anteniniz nerede? mesela benimki dikiz aynasının üzerinde takılı.. acana sizin cihazın tv antenini takmadılarmı? benimki çalışıyor ama görüntü yerine göre değişiyor.

hostempo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wings35 link' Alıntı:
peki tv anteniniz nerede? mesela benimki dikiz aynasının üzerinde takılı.. acana sizin cihazın tv antenini takmadılarmı? benimki çalışıyor ama görüntü yerine göre değişiyor.
anten ışığı zaten antenin üzerinde yanıyo.anten de şoför tarafı üst camda.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı sorun bende de var. hiç yayın almadım.
benimde yolcu tarafı üst kısımda.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bencede antenden kaynaklanan bir sorun var.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

anten bende yolcu tarafında göğüs ile cam arasına sıkıştırılmış durumda siyah bölgenin altında kalıyor ,biliyorsunuz siyah bölge sinyal geçirgenliği olan bölge.

mustafabahtiyar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hostempo link' Alıntı:
anten ışığım yanıyor.onda sorun yok ama 3 tane görüntü ayarı var.ntsc,pal 1 ve pal secam hangisinde scan yapıyoruz .3 ünde de tek tek arama yaptım.ama maalesef.

merhaba,
Pal 1 i seçin daha sonra audio kismina tiklayip b/g olani seçip bu sekilde arama yapin.
ben tem mahmutbey giseleri dolaylarinda net olmasada gayet izlenebilir bir görüntü yakaladim.

preklinik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

görüntü var ama ses yok bende de.. sesi açıyorum aslında hem ekrandan hemde ses süğmesinden ama hiç ses yok

EvReN21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar sa size birşey sormak isityorum analog anten modulatöründe iki tane 3.5mm yer mevcut biri kullanılıyor fakaty görüntü net değil arkadaşların dediği gibi 2. kısıma raracın radyo antenini bağlasak güçlenme olasılığı varmıdır acaba ya da ne şekil yapabliriz ?

Gladiator

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
ben izliyorum baya net bir şekilde.izleyemeyen arkadaşların ya anten yeri kötü yada anten montajı hatalı.

merhaba, benim anten ön cam sol üst kısımda içeriden şerit şeklinde montaj yapılmış. görüntü kalitesi kötü, daha iyi verim alabileceğimiz montaj noktası neresidir bilgi verebilir misiniz?
Taksicinin bir tanesinde gördüm(markayı bilmiyorum ama araç Hyundai satın alırken birlikte gelmiş) neredeyse DVD kalitesinde görüntü vardı, komplekse girdim :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gladiator link' Alıntı:
merhaba, benim anten ön cam sol üst kısımda içeriden şerit şeklinde montaj yapılmış. görüntü kalitesi kötü, daha iyi verim alabileceğimiz montaj noktası neresidir bilgi verebilir misiniz?
Taksicinin bir tanesinde gördüm(markayı bilmiyorum ama araç Hyundai satın alırken birlikte gelmiş) neredeyse DVD kalitesinde görüntü vardı, komplekse girdim :)
Dvd dir o veya android cihazla internetten izliyodur.
Anteni nereye takarsaniz takin cekmez.