tüvtürkten geçtim polise takıldım!!!

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar film arabalarımızda çok güzel görünsede adamlar olaya öok net bir cevap vermişler ve her numara filmi yaşaklarmışlar yani bunun 3'ü 5'i yok. Eğer bu filmi arabamıza yaptırıyorsak sonuçlarına katlanmamız gerekiyor.

Ahmet Altınçubuk

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyla alakasız ama egzoz pulunuza baktılar mı? egzoz pulunuz yoksa kusur saydılar mı?

benim eksoz emisyon pulum ruhsatımın arasındaydı o yüzden tam olarak bilmiyorum bakıp bakmadığını yani bakmadıysa bile elindeydi ruhsatla beraber ama muayneye girmeden önce alınması gerekiyor diye biliyorum.

polisin cam filmlerini söktürmesi yasal olan bişey buna kesinlikle sesim çıkmaz ama ordaki tavrı sadece benden bişeylerin acısını çıkarmaktı yoksa beni durduk yere cam filmini sök diye durducağını hiç sanmıyorum ki bi çok kezde şehir içinde polis kontrollerinden sıkıntısız bi şekilde geçtim.dediğim gibi ordaki memurun olayı benim itirazlarım sonucu sinirlenmesi ve bişeylerden çıkarmak istemesi.cam filmlerini sök onlara bi ceza yazmayalım dedi direk ve bana gelen yönetmeliği fln okudu bende arka iki camımı söktüm ama bagaj camım hala kap kara duruyo.

emremtech

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu tamamen polisin işgüzarlığı kardeşim kibarca uyarabilirdi artık o kadar boş şeylerden arıza çıkarıyorlarki :( ben olsam al kardeş sökuyorum der yırtardım bi tanesini. sonra ilerde gider tekrar yenilerdim filmleri...

sekund12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar
haklı olabileceginiz konular olabilir ama önyargılı olmayın hepimizin bildiği gibi doğrusu film yasak tüvtürk ünde buna onay verme yekisi yok suç işlemiş olur sadece orjinal fabrika çıkışlı seri no'su olan renkli camlar serbestçe kullanılabilir.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kırımızı ışıklarda vs cam patlatık soygun yapıldığını hatırlarsınız. camlı filmde bu imkansız. çünkü cam dağılmıyor. yani bu film sadece zevk değil aynı zamanda güvenlik işi. bence bu işe bir standart getirilmeli...

jaws35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim de anlayamadıgım olaylardan birisi.Arabamın katalogunda yazıyor,koyulaştırlımış filmli camlar diye,polise bunu söyledim,bu şekilde aldım arabayı dedim yok onu da söktürdüler.TÜVden geçip polisin sökmesi çok çok saçma.Daha ne gibi şeyler göreceğiz bakalım...

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim bildiğim muayeneden gecen araç trafiye çıkmaya uygundur demek. çünkü eksozdan ,film v.s v.s 62. Maddeden araç bağlandığında aracı muayeneye sevk ediyorlar muayenenin istediği şekilde muayeneden geçtikten sonra aracı tekrar çözüyorlar. Tüvtürk çıkmadan önce filimli araç kesinlikle muayeneden geçemiyordu trafiğe çıkması uygun değildi şimdiyse uygun şimdi polislerin ceza ve araç bağlama yetkilerini tüvtürk e göre eşitlemeleri lazım. Yoksa senin gibi daha çok kişinin çanı yanar.