TÜVTÜRK ten beklenen haber gelmiş...

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: omeroz ve Hasip

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Müthiş bi yenilik, yıllardır bunu bekliyordum :) Töbe yarabbim ellerinde kontrol listesiyle aracın sağına soluna bakıp eşek yüküyle para alıyorlar. Kredi kartıyla ödemeyi lütufmuş gibi sunuyorlar...

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Müthiş bi yenilik, yıllardır bunu bekliyordum :) Töbe yarabbim ellerinde kontrol listesiyle aracın sağına soluna bakıp eşek yüküyle para alıyorlar. Kredi kartıyla ödemeyi lütufmuş gibi sunuyorlar...
Evet bencede aldıkları parayı düşürsünler hiç bir şey yapmadan para kazanan kurumdur gidersin daha bir çalışanlar hepsi ayrı cins olur

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle lütfetmişler. Devlet kendi eliyle tekel oluşturuyor. Madem zorunlu tutuyorsun bir kaç tane daha firmaya ver araç muayene istasyonu işini. Rekabet olsun bak bakalım fiyatlar daha makul seviyeye iniyor mu.

• Beğen
Tepkiler: cagatay16 ve Kaan.

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Üstadlar bu muayne işi bizim ülke içinde geçerli sanırsam burada rusyada araç muaynesi diye birşey yok . İyi yanları da var kötü yanlarıda. İnsanlar dökük araba ile trafikte tehlike saçabiliyor. İyi yanı ise gereksiz para kaybımız olmuyor

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
far ayarı bozuk yazacağına farı ayarlasalar insanlar memnun olur. TÜV kesinlikle kapatılmalı.

• Beğen
Tepkiler: cagatay16 ve Hasip

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde sadece tek çekim seçeneği varmış..Taksit imkanı yokmuş...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Doğuş grubunun klasik kazılama politikası vw sevmeme rağmen bunların yüzünden almadım yıllardır.