Türklerin trafikteki hareketleri...

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu başlıkta bunu konuşalım istedim...
En çok şahit olduğum olay; Trafikte hata yaptığını düşündüğü bir aracı sollarken, yanından geçme süresi boyunca dik dik şoförün suratına bakmak :kop:
İşte Türklerin trafikteki en net atarı! Hangimiz yapmadıkki! :D

Sizde yazın aklınıza gelenleri...

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sari isik yanar yanmaz kornaya basanlar.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Işıklarda beklerken yeşilde bir saniye bile beklesen arkadan uyarıcı kornalara maruz kalıyorsun. Türk geleneklerinden birisi o kadar düşünceliyizki işimize gücümüze geç kalmayalım diye yapılıyor. Birde sol şeritte giderken kaliteli bir araç varsa önünde selektör attığında sindiremiyor adeta yol vermemek istiyorum 3-5 selektör daha atınca ya sağ şeride geçiyor ama resmen kin tutuyor o yüzden de arkana yapışmaya çalışıyor. Dün mesela Manavgat tarafında bir Fluence aynen bunu yaptı ama 1.5 motoruyla pek başarılı olamadı.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecenin körü karşıdan gelenin satmışım anasını der gibi uzunlarını yakarak gelir,,

yol babasının yolu ya otobanda veya duble yolda yapışır sol şeride kene gibi ne millete yol verir ne sağa geçer,,

sen sağ şeritten ortaya sinyal verip seksen doksan giderken en sol şeritten 60 la gelen adam seni selektör bombardımanına tutar üstüne çıkmşsın gibi,

arkasında gidersin yürümez,soluna çıkarsın deli gibi asılır gaza seni .... gibi koyar solda,,,

normal bir şekilde giderken diğerini geçtinmi ? illaki birdaha geçecek seni...

Alayına bende çözüm çok veriyorum sopanın gözüne,veremediğimin yatırıp üstüne aklını başından alıyorum,en kötü bir aylık cinsellik hayatına ara verdiriyorum!!! Ama kesinlikle haksız değil..Şu an içimden bir canavar çıksada 45 tonluk bir arabayla hakeden her allah kuluna,insan evladına durur yol veririm...Hepsi ablam abim amcam kardeşim...Hakeden...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kırmızı ışıkta beklerken sıkılmamak için hap yapanların sayısı epeyce fazla :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Trafik ışıkları kırmızı yanarken ışıklara 50metre kala dipgaz sollayıp sonra frene abanmak.

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Otobanda geçince hırs yapanlar hakkaten çok oluyor ama pek çok otonun son hızı genelde 160-170 olduğu için hevesleri kursaklarında kalıyor zira onların son hızında benimki daha maksimum tork devrine ancak geliyor :D Zaten benimkini aşacak arabaları görünce al abi deyip yolumu veriyorum :)

Lambada korna olayını ben de yapıyorum ama bi sorun neden yapıyorum. Çünkü ülkemiz sürücüleri en önde duruyorlarsa hiç bir zaman gözleriyle ışığı takip etmiyorlar. Dolayısıyla onlar da alışmış lambalarda başkalarının uyarmasına, hiç zahmete girmiyorlar.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gece yolculuğu berbat ülkemizde.TUV'ün ağır kusurla geçirmemesi gerektiği en önemli unsur olmalı bence.

Ayrılmış dümdüz yolda çok uzağımdan karşıdan geliyor uzunları yakarak.Uzaktan anlık bir selektör yapıp hatırlatıyorum ama nafile.ardından 6-7 sn sonra aynısını yapıyorum , yine nafile 6-7 saniye bekleyip sonra yakıyorum uzunları , bu sefer kısalara geçiyor..Ama o kıvranmaya başlıyor selektörle.Ancak iş geçti.O uzunlarımı söndürmeden geçiyorum..
Kısaca karşının düşüncesi : kendisi rahatsız olmadıkça karşının hakkını düşünmüyor.Karşıdaki kibarca defalarca hatırlatsa bile.. İlla küfür yediğini bilmek istiyor adeta.

zinarturgut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En nefret ettiğim insan tipi kırmızı ışık yandıktan sonra hala geçmeye çalışanlar.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 tane apaçi + Doğan SLX (abartı egzozlu) + teypte son ses yabancı şarkı + yolun sağından yürüyen liseli kızlar + 4 tane apaçinin ağızlarının suyu akması + kırmızı ışığı bi an göremeyiş + BAMMMM!!!!

Bizzat şahit olduğum olaydır. Kızlar gülmekten yarılmıştı. :D