Türkiye Petrolleri yorumunuz (?) "mazot tercihim"

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar son dönemlerde reklamı dönen Türkiye Petrolleri' ni kullanan arkadaşlar veya bilgisi olan varsa yazabilirse sevinirim. Merak ettim açıkçası.
ben aracımda kışın sıkıntı yaşayana dek hep shell v-power kullandım 1-2 kezde meraktan total ama shell'ciyim kış dışında. kışın sıkıntı yaşayınca ustamın ve birkaç arkadaşımın tavsiyesi ile PO'ya döndüm. benim için mazot kalitesi ve yoğurtlaşma zamanı çok önemli takdir edersiniz ki.

TP' nin %3 indirim yaptığınıda duydum. yorumlarınızı bekliyorum :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Türkiye Petrolleri yorumunuz (?) "mazot tercihim"

ozgun88 link' Alıntı:
Arkadaşlar son dönemlerde reklamı dönen Türkiye Petrolleri' ni kullanan arkadaşlar veya bilgisi olan varsa yazabilirse sevinirim. Merak ettim açıkçası.
ben aracımda kışın sıkıntı yaşayana dek hep shell v-power kullandım 1-2 kezde meraktan total ama shell'ciyim kış dışında. kışın sıkıntı yaşayınca ustamın ve birkaç arkadaşımın tavsiyesi ile PO'ya döndüm. benim için mazot kalitesi ve yoğurtlaşma zamanı çok önemli takdir edersiniz ki.

TP' nin %3 indirim yaptığınıda duydum. yorumlarınızı bekliyorum :)

Merhaba,

Dizel araç kullanan bir arkadaşım mazot konusunda çok hassas olması dolayısıyla, konuyu çok araştırdı (internetteki bir çok forumdan) ve TP kullanmaya başladı. Aracın performansı ve daha uzun KM kullanım açısından iyi olduğunu sürekli söylüyor.

Bilginize :)

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende yaklaşık 3 depo kullandım sıkıntısını yaşamadım. Deneyin nolcak %3 iyi bir oran TR şartlarında  005hihih

ökandemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

motorini bilmiyorum ama ben yaklaşık 1 yıldır oradan benzin alıyorum. tavan fiyat uygulamasından önce %3 indirim yapıyorlardı ama benzinde şu an %1 e düşürmüşler. performans ve tüketim  olarak shellden farkını görmedim.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben bir süredir markaya göre değil istasyon sahibine göre yakıt alıyorum, Shell, Bp ve PO dan aldığım yakıtlar her defasında farklı etkiler oluşturunca Opel servis müdürü ve birkaç çok saydığım esnaf tanıdığımı dinleyip Lukol i denedim, o günden beri de Lukoil e devam ama Ankara ya gidince de Ağaçlı Shell den şaşmam.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Motorinde gayet güzel ciddi bir performans beklemek anlamsiz olur shell i aratmaz artısı sizde ülkemizde kazanırsınız

Eski aracim dizeldi TP kullanmaya özen gosterirdim uzak bana istasyonu gitmesi problem yakin olsa benzinide alirdim direk

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şimdi opet kullaniyorum benzin için memnunum

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Tolga KARACA link' Alıntı:
Ben bir süredir markaya göre değil istasyon sahibine göre yakıt alıyorum, Shell, Bp ve PO dan aldığım yakıtlar her defasında farklı etkiler oluşturunca Opel servis müdürü ve birkaç çok saydığım esnaf tanıdığımı dinleyip Lukol i denedim, o günden beri de Lukoil e devam ama Ankara ya gidince de Ağaçlı Shell den şaşmam.

Ağaçlı Shell hizmetiyle de yakıtıyla da temizliğiyle de 1. Sınıf :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Ağaçlı Shell hizmetiyle de yakıtıyla da temizliğiyle de 1. Sınıf :)

greatt

Ağaçlı Shell den alınan yakıtlarla Focus 1.6 dizel ile 3.4 litre, Astra 1.4T ile 4.3 litre ortalamayı "sadece sakin kullanarak" elde etmiştim. Araçların sesi, tüketimi herşeyi değişiyor ve dediğin gibi ilgi alaka da çok iyi.

Yakında Ankara ya geleceğim ve Insignia nın SIDI motorunda Shell in yakıtı nasıl bir etki gösterecek merak ediyorum.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Tolga KARACA link' Alıntı:
greatt

Ağaçlı Shell den alınan yakıtlarla Focus 1.6 dizel ile 3.4 litre, Astra 1.4T ile 4.3 litre ortalamayı "sadece sakin kullanarak" elde etmiştim. Araçların sesi, tüketimi herşeyi değişiyor ve dediğin gibi ilgi alaka da çok iyi.

Yakında Ankara ya geleceğim ve Insignia nın SIDI motorunda Shell in yakıtı nasıl bir etki gösterecek merak ediyorum.

Giderken 240'a sabitleyin cruse'ı :))