Türk milletinin başi sağolsun..

karakaya83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizede yazıklar olsun millet neyinin derdinde kardeşim siz neyin derdindesiniz işiniz gücünüz siyaset tn anlamadan siyaset yapmak kadeşim bu ülke 30 senedir şehit veriyo sanki yeni oluyo tayyşp miş şahsen tayip i sevmem oyda vermem ama sizin gibiler kalkmış burda tayyip yüzünden falan filan geçin bunları bırakın milletin acsıyla ugraşmayı dua edin sadece biraz düşünüyorsanız ve şunu unutmayın cennet vatanımız şehitlerle kuruldu ve ebediyete kadar bu cennet vatan şehit kanlarıyla sulanarak korunacaktır hepenize saygılar herkez aklını başına alsın birazzz

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
sizede yazıklar olsun millet neyinin derdinde kardeşim siz neyin derdindesiniz işiniz gücünüz siyaset tn anlamadan siyaset yapmak kadeşim bu ülke 30 senedir şehit veriyo sanki yeni oluyo tayyşp miş şahsen tayip i sevmem oyda vermem ama sizin gibiler kalkmış burda tayyip yüzünden falan filan geçin bunları bırakın milletin acsıyla ugraşmayı dua edin sadece biraz düşünüyorsanız ve şunu unutmayın cennet vatanımız şehitlerle kuruldu ve ebediyete kadar bu cennet vatan şehit kanlarıyla sulanarak korunacaktır hepenize saygılar herkez aklını başına alsın birazzz

Biz anlamıyoruz, idrak edemiyorum. Bizlere güzelce anlatsan da anlasak.

karakaya83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok basit abi ben tayyip i sevmem oy vermem şehitlere rahmet dilerim sen benden yaşça büyüksün benden daha iyi bilirsin bu ülkenin ne zmanlar şehit verdini ama siz her şeti kürt açilimina bagliyorsunuz açilim olmadan önce herşey güllük gülistanlikmiydi bizim yapabilicemiz sadece sinei millet dir abicim sandiga gömeriz olur biter ama siz böyle yaptikça millet sizin inadiniza oy veriyo çok iyi biliyorsun ben bunu yapmayin diyorum birakin haşa huzurda rahat etsin şehitlerimiz onlarin üstünden siyaset olmasin şehitler bir yana akp bir yana ayni keseye koymayin lütfen

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sevgili kardeşim bu ülkenin başına bela olan en büyük tehlike ilerisini göremeyen siyasilerin kendi egolarını tatmin etmek için yaptıkları uygulamalardır. Demokrasi deyinci mangalda kül bırakmayan siyasilerimiz daha kendileri demokrat olamamış zatlardır. Bence bunların en başında da Erdoğan değil Baykal gelir. Şu anda kim icraat yapıyorsa o kişinin eleştirilmesi de doğaldır. 26 yaşında olan bir kardeşim olarak PKK terörünün 30 yıldır var olduğunu biliyorsun. Ben biraz daha konuyu açayım. Bu ülkede yıllardır bariz bir etnik köken kavgası olmamıştır. Önceden kimse mahallesindeki etnik kökene sahip kişileri bilmezken şimdi maşallah. Bunu ilk gündeme getiren Özal oldu, Erdoğan'da devam ettiriyor. Zaten eski ANAP ile AKP nin siyasi çizgisi birbirine çok yakındır. O nedenle, geçmişinden ders almadıkları için kızıyorum. Bir seksenli yıllarda Irak'da yaralanan Peşmerge'leri Özal sayesinde çalıştığım hastanede tedavi ettik, can güvenlikleri için başlarına nöbetçi koyduk, sağlıklarına kavuşturup memleketlerine uğurladık. Gün geldi Özal'ın dost diye tabir ettiği Peşmerge'ler K.Irak'ta mehmetçiğin üzerine kurşun yağdırdı. Gel bugüne; şarkılarla türkülerle TC devletiyle dalga geçerek sözde teslim olan PKK lılar şu anda gösterilerde baş köşede yer almıyorlar mı? Halen utanmadan katile "sayın" diyen siyasilerden ne beklenir ki? Sonuçta AKP'nin izlediği yoldan dolayı halk arasında ortaya çıkan sonuç " AKP bu apoyu serbest bırakılır, hatta milletvekili bile seçtirir" yönünde değil mi? Burada AKP ye düşen görev halkın bu izleniminin yersiz olduğunu ispatlamaktır. ( Bu arada aponun koğuşunda PKK/DTP nin isteği bazı tadilatlarda yapılmış durumda)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
çok basit abi ben tayyip i sevmem oy vermem şehitlere rahmet dilerim sen benden yaşça büyüksün benden daha iyi bilirsin bu ülkenin ne zmanlar şehit verdini ama siz her şeti kürt açilimina bagliyorsunuz açilim olmadan önce herşey güllük gülistanlikmiydi bizim yapabilicemiz sadece sinei millet dir abicim sandiga gömeriz olur biter ama siz böyle yaptikça millet sizin inadiniza oy veriyo çok iyi biliyorsun ben bunu yapmayin diyorum birakin haşa huzurda rahat etsin şehitlerimiz onlarin üstünden siyaset olmasin şehitler bir yana akp bir yana ayni keseye koymayin lütfen

Hiç merak etme, ben şimdiye kadar sine-i millete dönen siyasi parti görmedim. DTP şimdi bu kozu kullanmaya çalışıyor ama asıl amacı kaos yaratmak, ortamı germektir.
Çok sevdiğim bir sözü paylaşmak isterim; inadına yumurtlayan tavuk kıçını yırtarmış.

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş

sevgili karakaya,
Vatan toprakları korunurken hainlere bir sürü can siper olur ve bu canlar şehitlik mertebesiyle anılırlar.Ne zaman bölücü hainler gündeme gelse şehitlerde gündeme gelir ve bölücülerin affı hoşgörülmez. Bu durum şehitleri kullanmak değil makamlarının büyüklüğü ve verilen değerle alakalıdır.
Mesele; bu hain saldırıların ne zamandan beri yapıldığı değil,mesele; bu soysuz hainlerin bu hükümet zamanında itibar görmeleri.
Diyorsun ki her şeyi açılıma bağlıyorsunuz. O zaman bende sana şunu soruyorum; bu açılım kime yapıldı ? Kürtlere mi, pkkya mı ??

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
7 tane aslan gibi kahraman kardesimizi topraga verdik. gerekirse 77777 kişide gireriz topraga ama sonuc önemli. bu serefsizler için acmadıkları yerleri kalmadı. ben Canakkale' de okuyorum. hergun gözümun önünde binlerce vatan evladının yattıgı yerler gururla bakıyorum. onlar yoktan var edip vatan yarattılar. simdi ise bu degerli vatanı kendini bilmez 3-5 capulcudan koruyamaz olduk. daha doğrusu korumamıza bile engel oluyolar ve buna acılım diyolar. BUGUN TVLERDE O İMRALIDA TATİL YAPAN .......'NIN RAHATI KONUSULUYOSA SUC BİZDE DEMEKTİR......

skaratas2

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Adanalı şehit olan arkadaşımız Uzm. Çavş. Harun Aslanbey, aynı zamanda imralıda 4 yıl koruma görevi yapmıştı. Neyi korudu ve ne için feda etti canını. Pkk denen kanserden bir an önce kurtulmalı artık bu ülke. Türk Milletinin örgütlenmesi ve çok vahim olayların içine itilmesi istenmektedir, sistem de istenildiği gibi işlemekte. Cezaların caydırıcılığı kesinlikle olmalı. Rahmetle anıyorum....

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ergenekon ilk çıktığı günlerde topiğin bitanesine bunlarla ilgili bişeyler yazmıştım eminim çoğunuz komplo teorisine bak deyip dalga gectiniz.
şimdi yine yazıyorum açılım diye hainlerin önü açıldı alttan israille anlaşma yaparken üstende israil böle kötü şöle serefsiz dendi ne için mahalledeki bakkal kasap okuycak oo yaşa sen büyüksün diye diye uyuyacak.
terörist başı yalnız kalmasın diye yanına adam verdiler neden çünkü durumunu yavas yavas normalleştiriyorlar durum normalleşince ne olacak sıradan mahkum konumuna girip afdan yararlanacak sonra meclise girecek başka bir parti ile yada dtp ile sonra ne olacak Türkiye garantörlüğü altında bölgesini özerkleştirecek ıraktaki kürtlerle özerkleşen bölgede Türkiyenin koruması altında zenginleşip ( musul kerkük artık kürt kenti oldu neden??) bu sefer bölünüp kendi devletini kuracak.
içim rahat bu yolları acanlara oy vermedim gerekirse ölürüz bu yolu actıranlar yolda yürüyemesinler diye ve gene içim rahat ölürüm.

ya siz oy verenler ne için vermiştiniz oyu en hassas yerinizden yakalamışlardı dime sizi dini sömürüp sizi sömürdüler sizde geldiniz bu oyuna ama oyun sizin için henüz bitmedi biz eve döndük sabahı bekliyoruz siz bütün gece daha da karara karara oyunu oynamaya devam edeceksiniz.