tuningli vectra c yok mu ?

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlıyroumda bak mesela üstte resim koymuş öndeki arabanın tavanı cam arkasında arkadaşın araba arkadaşın arabanın tavanı badana boyasıyla boyanmış gibi kop koyu pas parlak güzel olmuş ona lafım yok ama cam gibi durmuyor :)

ön camlı araca bakarsan aracın çerçeve kısmı siyah camlı kısmı saydam siyah kırık siyah arabanın hafifden içi görünüyor :) zaten camlı arabaların tavanlarına bakarsan öyle kop koyu parlak bir siyah değil neticede cam adamda kafasını kaldırdımı gökyüzünü görüyor simsiyah olsa ne görücek :)
bende o yüzden soruyorum cam efekti versek folyonun üstüne nasıl olur? iyi fikir değil mi?

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anlıyroumda bak mesela üstte resim koymuş öndeki arabanın tavanı cam arkasında arkadaşın araba arkadaşın arabanın tavanı badana boyasıyla boyanmış gibi kop koyu pas parlak güzel olmuş ona lafım yok ama cam gibi durmuyor :)

ön camlı araca bakarsan aracın çerçeve kısmı siyah camlı kısmı saydam siyah kırık siyah arabanın hafifden içi görünüyor :) zaten camlı arabaların tavanlarına bakarsan öyle kop koyu parlak bir siyah değil neticede cam adamda kafasını kaldırdımı gökyüzünü görüyor simsiyah olsa ne görücek :)

tabi hakan haklisin gercek cam gibi tabiki olamaz ama cok dikkatli bakilmadikca anlasilmaz. o foto da ustten baktigimiz icin cok belli oluyo ama araba hizasinda durursan karisisindan bakarsan belli olmaz. zaten trafikte giderken falan herkes araba hizasindan gorecek o yuzden cok anlasilmaz :) volkan dan rica etsek arabanin onunden bi foto cekip koyarsa daha rahat anlasilir :)

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koyayım arkadaşlar biraz bekleyelim hastalardan vakit buldum mu çekeyim

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trafikde kesinlike anlaşılmaz :D ama park halinde önden bariz belli olur sonuçda biri cam biri folyo :)

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volkan bi de bi tavsiyede buluncam arka tampon altini ve yan marsbiyelleri boyatirsan daha guzel olur ;)

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volkan bi de bi tavsiyede buluncam arka tampon altini ve yan marsbiyelleri boyatirsan daha guzel olur ;)
bağaj ve tampon altı spoyler alıcam ayrıyetten shark anten alıcam. hepsini bir boyatayım diyorum. sonrada çift kazan ekzos planlıyorum resimler geldi
dscn1763.jpg

dscn1764u.jpg

Son düzenleme:

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
volkan bence gayet guzel olmus gule gule kullan :) tampon altina opc line mi alcan yoksa irmscher falan mi alcan? karlikci halil de opc line nerdeyse aynisi var aklinda bulunsun sadece bi fikir :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende webasto sunroof istiyorum orjinal gibi içeri girmeli lerdençok fiyat çekiyorlar 1.5 milyar dediler.

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iceri girenler pahali oluyo. benim bildigim her arabaya iceri giren yapamiyolar. eger orjinal gibi iceri girenden yapiliyosa bende isterim :)