tuningli vectra c yok mu ?

gh912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökhan çok teşekkür ederim. Sanırım OPC body kit'e doğru kayıyor düşüncelerim. Birebir görüntüsü daha güzeldir eminim fotografa kıyasla..GTS nin aynısını yapabilen olursa yaptırcam, olmazsa OPC alırım sanırım, hem fiyatıda uygun. Irmscher zaten çok abartı, 359€ olması lazım, bu fotografta fena görünmüyor ama senin eklediğin daha gerçekçi ve çokta hoş görünmedi bana...
irrr1rt1.jpg
Tam arkadan güzel görünmüyor demekki...Bakalım araştırmalara devam ediyorum.. Bu arada OPC tampon altını alınca montajı için ne kadar ücret istedi servis ? Birde yanları sadece boyattınmı yoksa onlarda mı body kit parçası ?
Serkan yanlar bizim aracın üstünde olan siyah marspiyerler.onları gövde rengine boyattım.yan marspiyerler,arka opc line marspiyer boyası ve montajı net hatırlamıyorum ama 200 ytl civarıydı.

P

profka

Bilgi Girilmemiş
merhaba ben birtürlü üye olmayı beceremedim galiba kullanıcı adımı parolamı giriyorum kabul ediliyor ama birtürlü mesaj yazamıyorum ya da ulaşmak istedigim bir arkadaş var onun bilgilerine ulasamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

meh33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,9 CDTI aldm Elegance ama sunroof yok eğer satılmazsa bincem yılbaşından sonra ozmn arkayı komple 2006 ların arka tamponundan önede orj. vectra c opc tamponu düşünüorm 18 brabus arkalar ofsetli jant ve elimde 1,6 elegance dan kalan yaylarda var... müzik sistemi 2005 elegance larda mükemmel bence... aracımın performansıda iyi bakalım hayırlısı 300c yine bi kenara geçecek devir ekonomi devri ise yine VECTRA C devammm saygılar...

özcanxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş arkadaşım emek vermişin bendede var ama hiç bir şey düşünmüyorum ben araç olarak beğenmiyorum cok ağır 1.6 motor kalıbına yakışmıyor

vectra_c_481

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arabalar harbıden guzel tunıng işi zenk işi maddi durumun varsa yaptırölebın zevkınde.
herkese allah kazasız belasız bınmek nasıp etsın.

yasin yılmaz

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu başlıkda bence vectra c sport tunin performans aksesuarlarınıda paylaşalım ufak tefek büyük küçük...

Başlık daha çok canlanır