Tüm Arkadaşların Ve Kullanıcıların Dikkatine

brk27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim Kuzenim Almanyada Hamman Tuning De Çalışyor Mercedes Geliştirme Merkezi Buraya Geldiğinde Bir Muhabbet Geçti Aramızda Adamlar Alman Malı Olduğu İçin WÜRTH Malzemer Kullanyor Araç Bakım Ürünlerinde Ama En İyisinin MEGUIARS Olduğunu Bile Bile Kendisinin Deneyimlerinde Meguıars Dünyada 1 Numara Olduğunu Söylüyor Ve Bukadar Kapsamlı Malzeme Çeşitliliğinin En Fazla Olduğu Bir Firmanın Olduğunu Söylüyor Ve Gerçketen Ben Onun Bana Getirdği Yaklaşık 1 Koli Meguıars Ürünü İle Yıkama Ve Koruma Yapıyorum Benim Yıkamacı Abi Bu Nasıl Bu Şekilde Temiz Kalıyor Die Soruyor.... O yüzden sizde meguiars ürünleri tercih edin ve sonax gibi bir tüm ürünleri fason olan bir firmadan uzak durun .....​
welllcommee

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Tüm Arkadaşların Ve Kullanıcıların Dikkatine

Meguiars detailing işinde tartışmasız zirvededir benim gözümde fakat şu var.

Sonax bir Alman malıdır.Neden kötüleme gereği duydunuz ? Hangi ürününü kullandınız da aracınıza zarar verdi ?

Almanlar hiçbirşeyi boşa yapmazlar.

Sonax ve Turtle Wax; Meguiars kadar olmasalar da ona yakın kalitede bir markalardır.Würth'ü de unutmamak lazım.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hocam hrnaltinsoy'a katılıyorum. Neden kötüleme gereği duydunuz? Geçen günlerde forumumuzda sonaxta, sonax ürünleriyle boya koruma yaptıran bir arkadaşımız vardı. Aracı gıcır gıcır. Bana kalırsa da Meguiars piyasanın en iyisi ama Sonaxta tüm dünyaya kendini kanıtlamış bir marka,

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Detailing İşinde Sınır Yoktur...

İyi Ürün Kötü Ürün Kime Göre İyi Kime Göre Kötü...

Sonax senin ihtiyaçlarını karşılıyorsa senin için en iyi ürün odur.

Benim İhtiyaçlarımı tek bir marka ile kısıtlamam at gözlüğü ile bakmam bu konuya Meguiars , sonax, soft99, autoglym, crystal concept.... yeni ürünler kullanmayı'da severim...

Bu işte iyi ürün kötü ürün yok kullanan kişinin gücünün yettiği ürün var sonunda son kullanıcı bu üründen de memnun kaldıysa sorun yok...

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

mrt54 link' Alıntı:

Benim İhtiyaçlarımı tek bir marka ile kısıtlamam at gözlüğü ile bakmam bu konuya Meguiars , sonax, soft99, autoglym, crystal concept.... yeni ürünler kullanmayı'da severim...

Bu işte iyi ürün kötü ürün yok kullanan kişinin gücünün yettiği ürün var sonunda son kullanıcı bu üründen de memnun kaldıysa sorun yok...
+1

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Detailing de marka seçeneği çoktur.

Mesela Meguiars'ın pahalı olduğu ürünler yerine ona alternatif ve kalite olarak neredeyse çok yakın markalar tercih edilir ve güzel sonuçlar da alınır.

Bilip te aklıma gelmen bir dünya detay markası var.Sadece kendimizi Meguiars'a odaklamamak lazım.Kalitesine lafımız kesinlikle olamaz ama fiyatları şu sıralar acayip yüksek.

Haliyle alternatif markalara yöneliyoruz.

Bu işlerle uğraşanlar daha iyi bilirler.Yeni başlayanlar da internette bol bol örnekler, çeşitler ve uygulamalar bulabilirler.

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hangisi olursa olsun hepsi anlık yada bir kaç günlük hava şartları toz toprak arabayı halletmeye yetiyor :(

brk27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şimdi Arkadaşlar Sonaxı Kötülemeden ziyade Bende 2009 Mercedes E 320 Avantgard Vardı Geçen Sene Bizmkiler Ben şehir Dışında iken Sonaxda Boya Koruma Ve Sözde Kılcal ևizik giderme Adı Altında Bi Uygulama Yaptırmışlar 750 TL Ye şanstandır Uygulamının Yapıldığı Gün Bende Havaalnına Geldim Bizmkiler Beni Arabayla Almaya Geldiler Neyse Lafı Uzatmıyalım Kılcal ևizik Siyah Arabanın En Kötü Belirgin olan çizkleri ben detaylı bir inceleme yaptım kılcak çizklerin %60 duryor gittim sonaxa dedim bunlar ne işte bizm malzeme fazla uygulandığında boyaya ve verniğe zarar veriyor neyse paramın yarısını geri aldım sonra istanbula gezmeye geldğimde kılcal çizkleri meguiars da yaptırmaya karar verdim ve yapıldı boyafabrikadan çıktığı günki kadar HD ve saydamdı dedi abi bana yapan kişi bunun makina keçesi farklı ve tek kullanımlık malzeme jel şeklinde pasta falan da değil ve bana gösterdi dedim adamlar bunu jel şeklinde bir malzeme ile yaparken sonax bildiğimiz parçacıklı ve krem şeklinde bir ilaçla bu işi yapamadığına göre sonax iyi ve kaliteli bir marka değildir die kendi kendime bu kanıya vardım her neyse meguiars pahalı diyorsunuz mercedes bmw bentley royce royce da pahalı hepinizin bildiği gibi sebebleride ortada aracını seviyormusun en kalitelisini kullanacaksın benim kendi opelime ben 3M film çektirdm 1000 liraya araba güneşte kalıyor iç aksamına elimi vurnca soğuk veya ılık fark kalite arkadaşlar adamlar bir konu üzerinde yoğunlaşıyor o yüzden ben aracımı seviyorum lastik parlatıcıdan jant temizlemeye kadar meguiars ürünleri tercihimdir hepte öyle kalacak ​
thnxx      thnxx

brk27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hrnaltinsoy link' Alıntı:
Meguiars detailing işinde tartışmasız zirvededir benim gözümde fakat şu var.

Sonax bir Alman malıdır.Neden kötüleme gereği duydunuz ? Hangi ürününü kullandınız da aracınıza zarar verdi ?

Almanlar hiçbirşeyi boşa yapmazlar.

Sonax ve Turtle Wax; Meguiars kadar olmasalar da ona yakın kalitede bir markalardır.Würth'ü de unutmamak lazım.

markalara karşı bir şey demiyorum aracını seviyorsan MEGUİARS tan başka ürün kullanma farkı anlarsın ve anlarlar.... :D :D

brk27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:

Ya Tabide Mesele Piyasanın En iyisini herkezin kullanması sonax bence sadece adı sayesinde ayakta ürünleri teknolojiyi çok geriden takip ediyor