triger

ciya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle herkese merhabalar,
aracımın triger değişim zamanı geldi.parçayı daha öncede alış veriş yaptığım güvenilir internet sitesinden alıcam.
sorum şu:
triger setinin üzerinde yada kutusunda tarih,raf ömrü gibi şeyler yazar mı
birde manisada özel servis tafsiyesi verirmisiniz malum hassas işçilik istiyor diye biliyorum.cevaplar için şimdiden teşekkürler.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle herkese merhabalar,
aracımın triger değişim zamanı geldi.parçayı daha öncede alış veriş yaptığım güvenilir internet sitesinden alıcam.
sorum şu:
triger setinin üzerinde yada kutusunda tarih,raf ömrü gibi şeyler yazar mı
birde manisada özel servis tafsiyesi verirmisiniz malum hassas işçilik istiyor diye biliyorum.cevaplar için şimdiden teşekkürler.

triger kayışlarında üzerinde son kullanım tarihi yazar. orjianlinden şaşmayın yani GM den. onun yanında antfriz kırmızı organik diye geçer 3 lt alın. 3 ltde safsu akü suyu yada ütü suyu diye geçen ltresi 1-2 lira olan sudan alın.
devirdaim almayı ihmal etmeyin derim.
v kayışı ve v kayısı gergi rulmanının sadece rulmanını almanızıda öneririm 15 tl gibi bir fiyatı olmalı.
bunun haricinde buji,filtreler ve yağda bakıma dahil edilirse güzel olur bana göre.

ciya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 60.000 de devirdaim değişmesi gereklimidir yoksa usta bakıp mı karar veriyor

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 60.000 de devirdaim değişmesi gereklimidir yoksa usta bakıp mı karar veriyor

aracınız 2008 model değilmi? yani yaklaşık 8-9 yıl olmuş üretileli.devirdaim bu süre zarfında değişmediyse bana göre km ye bakılmaksızın ağır bakım dediğimiz triger değişiminde değişmesinde fayda var.daha önce triger değişimi yaştan ötürü yapılmıştır umarım

ciya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet 4 yıl evvel araç 20.000 de iken sadece triger değişti devirdaim değişmedi.
değiştirmek şart oldu galiba.