Triger seti

arda35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trigeri değiştirmek için 3.sanayide dirik ticarete gittim.Triger seti + devir daim + 3 lt antifriz için 430YTL istedi. Bende internette araştırdığımı triger setinin 145YTL + devirdaim pompasının ise 110 YTL olmak üzere 255 YTL olduğunu söyledim. O parçaların uzakdoğu malı sahte GM olduğunu söyledi. daha sonra 430 YTL istediği parçaları nakit 350YTL ye bıraktı bende düşüneyim dedim. Aynı sanayide Ege Reno dan bu parçaları 330 YTL nakitle aldım. Nuri ustanın eline sağlık, işçilik 70 YTL ödedim. Toplam 400 YTL ye bu işi hallettim. Zamanım olmadığı için fazla araştırma yapamadım. Dirik ticaretin sahibi Serdar bey, internette satılan ürünlerin üzerinde GM amblemi olduğunu ama ürünlerin sahte olduğunu hatta kendisinin denemek için internetten aldığını ve uzak doğu malı adi malzeme olduğunu iddia etti. Size sormak istediğim bunun gerçekle bir ilgisi varmı yoksa satıcı biz tüketicileri yanıltıyormu. teşekkür ederim :eek:

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer bu anlattıkların doğru ise yani uzak doğu malları ise tehlike çanları çalıyor demektir...

arda35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben uzak doğu malı demiyorum yanlış anlaşılma olmasın. ben satıcının söylediklerini yazdım ve anlayan arkadaşlardan bilgi istedim. tabiiki satıcının söyledikleri doğruysa gerçekten korkmak lazım.

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Bende nisan ayında triger seti değiştirdim.triger 180 ytl,devir-daim 110 ytl,işçilik 60 ytl=350 ytl.Ama uzak doğu GM diye bişey hiç duymadım.Ama yan sanayi ürünleri farklı markalarda var.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ben böyle parçaların herzaman yetkili servisten alınması taraftarıyım şahsen ben opis veya opalı tercih ediyorum her ürün faturalı ve 2 yıl garantili

hiko79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben işcilik dahil hepsini 340 ytl ye yaptırmıştım triger devirdaim antifriz hepside orjinal gm ydi hhepsini gözümün önünde taktılar aracın yanındaydım takarken de cıkan parcaları da verdiler hepsini bana ben özel servise gidyorum lüleburgaz cakmak-opel

GMGermany

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben böyle parçaların herzaman yetkili servisten alınması taraftarıyım şahsen ben opis veya opalı tercih ediyorum her ürün faturalı ve 2 yıl garantili

Evet haklisin 2 Yil Garanti ama Yedek Parcaya. Sayet Triger Seti yanlis takilma sebebi ile Motorda bir sorun cikarsa bu Garanti kapsamina girmez. Ama sen bunu bayii veya Servise yaptirdiysan - evet sana 2 sene Malzemeye ve iscilige Garanti vermesi gerekir.
Ama mesela kendin taktiysan vay haline