Triger kayışı

GOLD MASTER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tenten' Alıntı:
birde rulman var antep tabiriyle bilye:D

araçınızda parça degişirken genelde orj olamasına dikkat! ediniz kutunun üzerinde GM yazısını görünüz olmadı kutunun içindeki Parçaya bakınız üzerinde soguk damga olarak GM yazanı görünüz tiriger seti yansanayi olarak kullanmaktan kaçınınız tek tiriger kayışı su ponması ve bilyelerin üzerinde dönüyor bir hata herşeyi götürür bir bakmışınız bilye yada devirdayım yerinden fırlamış ondan sibop eger parçaların orj olmasına dikkat! ediniz GM

m1976x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
triger kayışı

merhaba arkadaşlar...
benim arç 97 binde ama 89 binde aldım. triger kayışının değişip değişmediğini bilmiyorum ve bu nedenle değiştirmek istiyorum. fiyatı hakkında bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum...ayrıca triger kayışı ile birlikte başka nelerin değişmesi gerekiyor....

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir adet trıger kayısı ıkı tane rulman bır adet gergı bılyası devırdaimide degıstır bence 300 ytl işçilik dahıl ama sızın oralarda fıyat ne cıkar bılemem

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
bir adet trıger kayısı ıkı tane rulman bır adet gergı bılyası devırdaimide degıstır bence 300 ytl işçilik dahıl ama sızın oralarda fıyat ne cıkar bılemem
bide devir daim tabi ;)

serkan53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim de km 50000 araba 2001 vectra
km beklersem 60000 i beklemem lazım. Ama kitapcığında 5 yıl vermiş süre olarak. Arabam uzun süreli yatan bir araç değil bunlar göz önüne alındığında trigeri değiştirmelimiyim sizce?

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serkan53' Alıntı:
arkadaşlar benim de km 50000 araba 2001 vectra
km beklersem 60000 i beklemem lazım. Ama kitapcığında 5 yıl vermiş süre olarak. Arabam uzun süreli yatan bir araç değil bunlar göz önüne alındığında trigeri değiştirmelimiyim sizce?
8 yıl oldu daha değişmedi ;)