triger garantisi

seyyah83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim araç için triger seti sipariş ettim opelparcaci.com dan adama garanti var mı dedim. trigerlerin garantisi olmaz dedi. ürün gm markalı orjinal mi dedim orjinal dedi. ne yapayım bilmiyorum aklım karıştı. yardımcı olursanız sevinirim.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zeki kardes biraz karisik bir is...
trigerin 24 ay garantisi olmali..orda yalan söylüyor satici...
tabii burda takildiktan sonra kopma olursa...firma mali ister ,arastirir,kullanim hatasi montaj hatasi veya üretim hatasi varmi diye..ona göre masrafi ya karsilar ya hatayi kendinde bulmaz :D büyük olasilikda montaja bulur:D
diger taraftan takan usta garantie verirmi? onu ustan ile konus..:D
yani iki tarafi pislik deynek misali :D

seyyah83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zeki kardes biraz karisik bir is...
trigerin 24 ay garantisi olmali..orda yalan söylüyor satici...
tabii burda takildiktan sonra kopma olursa...firma mali ister ,arastirir,kullanim hatasi montaj hatasi veya üretim hatasi varmi diye..ona göre masrafi ya karsilar ya hatayi kendinde bulmaz :D büyük olasilikda montaja bulur:D
diger taraftan takan usta garantie verirmi? onu ustan ile konus..:D
yani iki tarafi pislik deynek misali :D

verdiğiniz bilgiler için tşk. sonradan sordum servis bile garanti vermiyor kullanıma bağlı diyor

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim araç için triger seti sipariş ettim opelparcaci.com dan adama garanti var mı dedim. trigerlerin garantisi olmaz dedi. ürün gm markalı orjinal mi dedim orjinal dedi. ne yapayım bilmiyorum aklım karıştı. yardımcı olursanız sevinirim.

bende araştırdım en ucuz bu sitede sayılır. orjinal GM balata 50 tl . acaba cidden orjinalmi