Triger değişimi

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de yeni değişim yaptırdım triger seti gm devirdayım motoru v kayış ve bilyası toplam 350 tl ve gm işçilikte dahil araştırmadan bi servise sordum 440 lira dedi ve orjinalleri değildi parçalar bende internetten araştırdım fiyatları aldım parçacı ile pazarlık ettim aldım parçaları ustalarla pazarlık ettim 350 tl ye halloldu.sokulen trigerim v kayışım en aşagı 90 bin km yapmıştı ve kayışlarda ustanında bnm de ortak görüşüm sıfır sorunsuzdu...

ysnbbk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de yeni değişim yaptırdım triger seti gm devirdayım motoru v kayış ve bilyası toplam 350 tl ve gm işçilikte dahil araştırmadan bi servise sordum 440 lira dedi ve orjinalleri değildi parçalar bende internetten araştırdım fiyatları aldım parçacı ile pazarlık ettim aldım parçaları ustalarla pazarlık ettim 350 tl ye halloldu.sokulen trigerim v kayışım en aşagı 90 bin km yapmıştı ve kayışlarda ustanında bnm de ortak görüşüm sıfır sorunsuzdu...
Kayışı değiştirmeden önce bir bakma imkanınız yokmuydu ? Hayırlısı olsun yine de sorunsuz bir arabaya binmiş olacaksınız. Güle güle kullanın.

adidas19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kayışı değiştirmeden önce bir bakma imkanınız yokmuydu ? Hayırlısı olsun yine de sorunsuz bir arabaya binmiş olacaksınız. Güle güle kullanın.

wardı aslında o trigerin oradaki plastik kapak sokulup bakılabilir ama ustalara bi bakalım diyorsun km geldiyse değiştirelim abi diyorlar kısacası kasap et derdinde koyun can ama kasap canımızı almasada sömürüyor.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar kapa söküp bakmanız bir şey değiştirmez. Neticede zamanı belli 4 yıl yada 60 000 km o zaman dilimleri dolduğunda değiştirin. 350-400 TL ödememek için değiştirmezsiniz sonra motoru kucağınıza alırsınız. Gereksiz yere maceraya atılmayın.

PrestiJ_o7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorunu bende yaşadım, ne zaman değişti yada değiştimi bilemiyorsun 2inci elde, ustaya bak dedim, açtı baktı değiştirelim dedi, bana göre bişeyi yoktu ama işin aslını usta bilir dedik, değiştir dedim 400tl ye mal oldu, triger, v kayışı, bilye, işçilik, fiyat normalmi bilmiyorum

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2006 1.4 classic twinport clup var (ruhsatta böyle yazıyor)
motor kodu Z14WEP ve zincirli.
113000 km de şuanda. ustam hiç ses yok değiştirmeye gerek yok diyor ama 120 bin civarında değişmesi gerekiyor sanırım. 300-500 tl vermemek için 2000-2500 tl masraf yapmak istemiyorum.
sizce değiştirme zamanı gelmişmidir?

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
120binde değiştirin hiç riske girmeyin. CDTI motorda ses yapmadan kopan zincirde gördüm her yağ değişiminde sesini kese kese 180bin yapanıda gördüm ama dediğim gibi riske gerek yok zaten elinde sonunda değişmek mecburiyeindesiniz.

mahmut40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar merhaba benimde sizlere sorum olacak bilgi verirseniz sevinirim..vectra b aracimin triger setini degiştiricem opel gm sitesinde suan indirimde triger seti 115 tl gm marka dedi..burdaki parcacilar 200 240 tl gibi bi fiyat istiyorlar..tamircimede sordum internetten alma orda satilanin cogu orjinal degil piyasada cok gm markali urun var diyor..opel gm sitesinden alsam orjinalliginde veya trigerde bi sıkıntı yasarmiyim kopma falan gibi..cunku bugun tamircimde bitane rover vardi triger sıyırmıs ve piston subap falan kalmaişti dusuncelerinizi bekliyorum..

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar merhaba benimde sizlere sorum olacak bilgi verirseniz sevinirim..vectra b aracimin triger setini degiştiricem opel gm sitesinde suan indirimde triger seti 115 tl gm marka dedi..burdaki parcacilar 200 240 tl gibi bi fiyat istiyorlar..tamircimede sordum internetten alma orda satilanin cogu orjinal degil piyasada cok gm markali urun var diyor..opel gm sitesinden alsam orjinalliginde veya trigerde bi sıkıntı yasarmiyim kopma falan gibi..cunku bugun tamircimde bitane rover vardi triger sıyırmıs ve piston subap falan kalmaişti dusuncelerinizi bekliyorum..

içiniz rahat olsun parçacıarın söyledikleri gerçekleri yansıtmıyor. Bu ürünlerde fiyatlar sıkça değişebiliyor yüksek fiyattan alan yerel parçacılar fiyatları düşüremiyorlar. Opelgm'e de gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

(Aracımın turbosu 1500tlden 600tlye düşmüştü 6 ay sonra hala parçacıda 1250tlydi)

mahmut40

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içiniz rahat olsun parçacıarın söyledikleri gerçekleri yansıtmıyor. Bu ürünlerde fiyatlar sıkça değişebiliyor yüksek fiyattan alan yerel parçacılar fiyatları düşüremiyorlar. Opelgm'e de gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

(Aracımın turbosu 1500tlden 600tlye düşmüştü 6 ay sonra hala parçacıda 1250tlydi)

cevabin için tşk ederim baska bişey olsa tereddut etmicem ama malum en önemli parcalardan biri birde o gun rover in halini gorunce korkmamak elde degil oda trigeri degişeli 20 000 km olmadi diyor onun için orjinal parca olmasini istiyorum cin mali cakma parca olmamasi lazim..