tramer kaydı sorunu

System

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu gün çok şansız bir durum yaşadık. yolda giderken sıcak hava nedeni ile Audi A3 sedan aracımızın Cam tavanı (Sanroofu) çatlayıp resmen tuz buz oldu. Servise götürdük kaskodan cam tavan değişimi yapacaklar 14 bin TL tramer çıkacak . bu aracı satacağım zaman bu durumu alıcıya nasıl anlatayım. sonuçta kaza değil başka bir şey değil resmen doğal afet. fotoğraflarını çektim. Servis hava sıcaklığı nedeniyle bazen bu durumların yaşandığını söyledi sizce satarken değer kaybı olur mu?

herkese saygılar

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu gün çok şansız bir durum yaşadık. yolda giderken sıcak hava nedeni ile Audi A3 sedan aracımızın Cam tavanı (Sanroofu) çatlayıp resmen tuz buz oldu. Servise götürdük kaskodan cam tavan değişimi yapacaklar 14 bin TL tramer çıkacak . bu aracı satacağım zaman bu durumu alıcıya nasıl anlatayım. sonuçta kaza değil başka bir şey değil resmen doğal afet. fotoğraflarını çektim. Servis hava sıcaklığı nedeniyle bazen bu durumların yaşandığını söyledi sizce satarken değer kaybı olur mu?

herkese saygılar
Kayıt olduğu için ister istemez olur çünkü bunu karşı taraf sonuçta kayıt var der ama alır ama kayıt da var der fiyat kırar

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

herkese saygılar
Geçmiş olsun...Fotolarını çektiyseniz satarken bu foto ile beraber sebebini yazıp paylaşabilirsiniz...Bu şekilde bazılarının kafasındaki soru işaretini kaldırabilirsiniz...Sonuçta expertizde kazasız çıktığında bunun dediğiniz gibi olduğu anlaşılır...

• Beğen
Tepkiler: omeroz

System

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun...Fotolarını çektiyseniz satarken bu foto ile beraber sebebini yazıp paylaşabilirsiniz...Bu şekilde bazılarının kafasındaki soru işaretini kaldırabilirsiniz...Sonuçta expertizde kazasız çıktığında bunun dediğiniz gibi olduğu anlaşılır...
Anladım ustam dediğiniz gibi zaten resimler var + servis kaydı var

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, değer mutlaka düşürür. Siz de olsanız bende olsam, bunu kendi lehimize kullanacağımızı düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

mtiryaki

Teknik Destek Ekibi
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Merhaba, Yetkili serviste çalışıyorum. Satış bölümündeyim ama benzer bir olay bizim de başımıza geldi, test aracımız hasar görmüştü cam tavandan, sattık ve zarar da etmedik. Belki servis olduğumuz için öyle bi durum oldu bilemiyorum ama canınızı da sıkmayın. Geçmiş olsun..

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun servis kaydına neden olduğuya iligili not düşütürün mutlaka ve tavanın diğer yerlerinde boya olmayacağı için sorun olmaz. Sonuçta tek kademe yukarı kalkıyorsa yolda giderken taş gelip yine kırılabilir.

Benimde başıma corsa dnin sunroof perdesi sarkması oldu. Sıcaklardan şeritlerindeki yapışkan ayrıldı ve kalıp olmadığı için kimse yaıştıramıyor. Sıfır fiyatıda 8800 tlmiş perde yazdığıma bakmayın evde tülden daha adi bir malzeme bende ne yapsam bilemedim bir türlü.

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

herkese saygılar
Hocam merhaba, hiç sorun etme. Ben sigortacıyım. Bu hasar kaskoda cam hasarı olacak görünecektir. Aracın değerine etki edecek bir şey değil.