Trafik kazası

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çankırıda görev yaparken bir arkadaşın düğününe gittim. Benzinliğin içinde bir mekan. Düğünden çıktım biri sol arka kapıya vurmuş. Benzinlikteki kameradan vuranı bulduk ama plaka çıkmadı. Polis çağırdık önce gelip Bi bakıp gittiler. Bir şey çıkmayacağını anlayınca birisini devreye soktum. Hemen karakola gittim amire verdim teli. Biraz önce ilgilenmeyen adam telefondaki yakınıma emredersiniz efendim çekmeye başladı. Karakolun bahçede oturduk polislerle çay meyve sigara derken herifi bulup getirdiler. Gızelce tutanağı tutup yolladım. Polisler de rica ediyor arıza çıkarmayın diye.

Yaniiii bu ülkede işini yaptırmak için daha doğrusu insanlara görevini yaptırmak için illa birilerine tamam efendim çektirmen gerekiyor. Acı ama gerçek

Lumia 1520 ile tapatalk aracılığıyla gonderildi

Ne kadar üzücü. Gerçekten birilerini devreye sokunca insanların değiştiğini görünce üzülüyorum.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kasko varsa sorun yok. Yoksa hiç birşey yapamazsın. Şu sigorta kanunu degişşe herkes kendi aracını yaptırsa sigortadan ne güzel olacak. Ben 400 lira sigortaya veriyorum faydası karsıya... Ne saçma!

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşımın arabasına bir kamyon sürtüyor, duruyorlar, fotoğraf filan çekiyor arkadaş. SOnra kamyoncu diyor, ben yolu açmak için kamyonu şöyle çekeyim. Kamyona biniyor ve basıyor gidiyor.

Neyse arkadaşım elindeki fotoğraflarla filan polise gidiyor. Polisin cevap şu; eğer yaralamalı bir trafik kazası değilse bir şey yapamıyoruz. Sizin dava açmanız lazım diyor.

Sistem olarak böyle bir sistemin içerisindeyiz. Siz siz olun, herhangibir kazaya karıştığınızda karışınızdaki adamı sakın bırakmayın evraklarını almadan!...