Trafik Cezası

Gökay.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Trafik Cezası

egsozu sokturceksınız normal hale geldikten sonra görev basındakı bı trafık polısıne sıze verılen tutanağı gosterıp aracı kontrol ettikten sonra ımzalatıp trafıge gıdıceksınız

Erm2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökay. link' Alıntı:
egsozu sokturceksınız normal hale geldikten sonra görev basındakı bı trafık polısıne sıze verılen tutanağı gosterıp aracı kontrol ettikten sonra ımzalatıp trafıge gıdıceksınız

trafikte neyapıyorlar? söktükten sonra direk trafiğe gitsem olmaz mı?

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Modifiye guzel ama bunlara karsiyim kimsede dememiski gurultuden ve polis ha ceza yazdi ha yazacak diye korkmaktansa hic takilmamasi daha iyi dememis

Gorsel olarak yapilsin tamam ama ses olarak tasvip etmedigim bir uygulama :) Simdi sokulecek polise gidilecek uzun is

Polislerde uyandi artik kolay kandirilmiyolar. Cezayi yazmasi 3 dakkasini aliyor sonra al basina belayi hem maddi hem manevi yipranmaktansa olmamasi bence iyi :)

KoNTGeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar açıklamış ama bende az biraz bilgi sahibi olduğumdan yazmadan geçmek istemedim,
3 gün egsozun sökülmesi için size verilen süre,
size bi izin belgesi verilmiş olması gerek o evrak 3 gün içinde 2. bi ceza yemenizi önler, ama egsoz açar çevreyi rahatsız ederseniz tekrar ceza yiyebilirsiniz.
birde 3gün içinde eksozu söküp herhangibir trafik denetlemeden düşümü yaptırmanız gerekli, yoksa trafikden men gözükür araç sorgulandığında.
düşüm için gittiğinizde trafik denetlemedeki memur; eksozun sökülüp sökülmediğini kontrol edecek.
172tl de ceza kesilmiştir. 15 gün içinde yatırırsanız 1/4 indirimli ödersiniz.
birde yukardaki arkadaşlar bi trafikci, muameleci...vb bul hallet demişler, benim anlattığım yapılması gereken diğer yol ve yordamlar daha çok sıkıntı açabilir hem size hemde gittiğiniz kişiye, dikkat etmekde ve kurallara uygun davranmakta fayda var..
geçmiş olsun...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

KoNTGeR link' Alıntı:
arkadaşlar açıklamış ama bende az biraz bilgi sahibi olduğumdan yazmadan geçmek istemedim,
3 gün egsozun sökülmesi için size verilen süre,
size bi izin belgesi verilmiş olması gerek o evrak 3 gün içinde 2. bi ceza yemenizi önler, ama egsoz açar çevreyi rahatsız ederseniz tekrar ceza yiyebilirsiniz.
birde 3gün içinde eksozu söküp herhangibir trafik denetlemeden düşümü yaptırmanız gerekli, yoksa trafikden men gözükür araç sorgulandığında.
düşüm için gittiğinizde trafik denetlemedeki memur; eksozun sökülüp sökülmediğini kontrol edecek.
172tl de ceza kesilmiştir. 15 gün içinde yatırırsanız 1/4 indirimli ödersiniz.
birde yukardaki arkadaşlar bi trafikci, muameleci...vb bul hallet demişler, benim anlattığım yapılması gereken diğer yol ve yordamlar daha çok sıkıntı açabilir hem size hemde gittiğiniz kişiye, dikkat etmekde ve kurallara uygun davranmakta fayda var..
geçmiş olsun...
Paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler.

Erm2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar, hallettim bilgilendirmesini yapayım hemen, egzozcuya gittim söktürmek için, life kaldırdık egzozcu egzozun yerini uzun uğraşlar sonucu buldu :) egzozcu bunu polis bulamaz boşuna çıkartmamızın anlamı yok çıkarttım de olay biter dedi. bide son egzozun borusunu boyadı (yeni takılmış görüntüsü vermek için) bana bi kart yazdı fatura niyetine. çıktım bi ekibin yanına gidip durumu anlattım eğilip egzoza baktı tamam dedi, daha sonra cam filmlerine takıldı onlarıda söktük anons geçip men'i kaldırdı.
Yapmış olduğumuz olay hoş olmayan bir şey farkındayım ama diğer türlü gerekten çok uğraştıracaktı, bu olayıda böyle atlatmış olduk bilginize. :)

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun, peki motoru çalıştırıp sesine bakmadını, sadece eğilip bakması yettimi. bildiğim kadarıyla sesinden dolayı çeviriyorlar araçları.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
geçmiş olsun, peki motoru çalıştırıp sesine bakmadını, sadece eğilip bakması yettimi. bildiğim kadarıyla sesinden dolayı çeviriyorlar araçları.

Onlar da uyanmış bu vanalı egzost olayına. Eğilip bakmaları yetiyor (ki haklılar bana göre bu konuda).

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

ozgun88 link' Alıntı:
tanıdığın polis arkadaşın varsa gidip söktürmeden meni kaldırtabilirsiniz biraz illegal olacak ama cam filmi içinde durum aynı. başıma gelse söktürmeden önce bu yolu denerdim

general_Shame_on_you general_Shame_on_you general_Shame_on_you