toz körüğü yırtılmış

spike

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar amortisör toz körüğü (ön) yırtılmış, hepsini yeni değiştirmiştim halbuki ama nasıl olmuşsa yırtılma olmuş. bu şekilde binsem birşey olurmu? yoksa değiştirmelimiyim?

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni taktırsan, atacağın taş ürküteceğin kurbağaya değmez. amortisörün üstüne çamur gelse bile kendi contası ile temizliyor zaten...

spike

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni taktırsan, atacağın taş ürküteceğin kurbağaya değmez. amortisörün üstüne çamur gelse bile kendi contası ile temizliyor zaten...

tuttum bu lafı :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
birkaç yerde okudum amortisörün arasına toz pis girer bozar diye, herkez birşey söylüyor bu konuda

O kadar emanet olmaz. Neticede kocaman araç o sistem üzerinde ve kıytırık tozlardan dolay dolay etkilenmez... ;) takma kafana boşuna para harcayacaksın... yok ille de değiştireyim diyorsan...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
1/8 buggy aracımda var. Amortisör botu olarak geçiyor. Ne gerek var diyip kullanmadığım zaman, tozlu yüzeyde çalışan amortisör keçesi içeri pislik almış olmalı ki, yağ özelliği yitirmişti. Tabi 1/1 de ve gazlıda durum ne olur bilmiyorum ama gevur 3 kuruş harcayıp bir parçayı koymuşsa, emin olun fazlalık değildir.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ufacık toz bile silecekleri çalışırınca cama cizgisini düşünün amortisörde olacakları kestirin