Toyota dan nefret ettim..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
:) Vallahi abim öyle... bu arada abim sen yeni aldın aracı ne yaptın?

Aracın içini tepeden tırnağa söküp dağıttım, 1 ay kadar süre zarfında kaporta, boya, döşeme onarımlarını yaptırıp tekrar topladım. Şimdi canavar gibi oldu. Mayıs ayı boyunca memleketteydim. 3.000 km yol yaptım tık demedi. Aynı gün içinde İzmir'den memlekete gittim, sen şimdi kızarsın ama 850 km de yaklaşık 150 TL lik LPG tükettim :).

Ankara'ya geldiğimde aracı sana ekspertiz yaptıracağım

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyota nede satılıyor diyeyim, doguya gidin + kırgızistana gidin araçların cogu toyota
neden mi ? Kalites, düşük safsızlıklara en cok dayan motor toyota dır. O yüzden kuzey ırak ve suriyede bakın ciplerin arabaların cogu toyotadır, adamlar deli bir motor yapmış.
Kime sorsam güneydoguda, gecmişde ıraga da gittim, suriyeye de gittim işim icabı (ışıd yokken), esad hakimken, herkes toyota kullanıyor. O zaman sormuştum sakın ha burada kacak yakıt almayın diyorlar. O yuzden toyota digerlerinden 10.000 tl civarı pahalı eşdegerlerinden

omzun çıkıcak sallarken, biz bıktık sen bıkmadın :D

osman duman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyota gercekden guzel araba ama cidden kalite=para demek

Flea_ la bakır uye bi bas git oglum

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz birde ankaradaki toyotacılara sorun toyotayı :D
dolu vurdu kevgire çevirdi. kore japon arabalarını. adamın biri yazmış yan komşumda vw var onun önünde opel var. bende 400 göçük adamda 4 göçük var yada yok :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
siz birde ankaradaki toyotacılara sorun toyotayı :D
dolu vurdu kevgire çevirdi. kore japon arabalarını. adamın biri yazmış yan komşumda vw var onun önünde opel var. bende 400 göçük adamda 4 göçük var yada yok :D

Aynı dolu da bende nasibimi aldım bir kaç nokta ile atlattım ama böyle bir şey hayatım da görmedim. Çok şiddetli idi dairede çok arkadaşın aracını duman etti.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı dolu da bende nasibimi aldım bir kaç nokta ile atlattım ama böyle bir şey hayatım da görmedim. Çok şiddetli idi dairede çok arkadaşın aracını duman etti.
Kara belmaya dua et abi [emoji4] [emoji4] toyotan olaydı göçükcü arıyorum derdin.