Tokat yemeden çalışmayan direksiyon kumandam

İLHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet aynen öyle yol bilgisayarın direksiyondaki kumandası (sol taraftaki) çoğu zaman tutukluluk yapıyor , tokat yemeden calışmıyor.
korkuyorum bir gün elimde kalacak.
varmı bunun tamiri yada başka bi yöntemi.
bi arkadaşım bana cim modülün arızalı dedi ama anlam veremedim.
bi temassızlık var gibime geliyor.
aynı arızaya muhatap başka arkadaşlar varmı?

Son düzenleme:

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede oluyor vurmayla olacak iş degil temassızlık diyicem oda degıl götürdüm servise cim arızası dedi önemli değil ancak yapılması gerek dedi yarım gunluk işi var dedi bende daha götürmedim.Cim arızası bazen korna çalmaz bazen o dedıgın tuşlar tutukluk yapar ters çalışır yol bilgisayarını yönetemezsin vs vs.Önemli birşey degıl bence elini uzat kokpitten hallet işini :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Dayak arsızı olmuş :kop:. Şaka bir yana mutlaka biryerde temassızlık vardır. İşinin ehli bir elektrikçinin bakmasında fayda var.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
benim en sevdiğim özelliklerden biridir direksiyon kumandası. ben olsam taviz vermezdim. bu arada mütalip kelimesini ne anlamda kullandınız sözlükten baktım nette aradım muhatap olma karşılaşma anlamı bulamdım.

İLHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cim modülü direksiyon içerisindemi bulunuyor?
kesin bi temassızlık var diye düşünüyorum,evet bazen kornada calmadımı kuvvetli bi tokat patlatıyorum. arıza o gün gidiyor.

mertkan67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cim modülü direksiyon içerisindemi bulunuyor?
kesin bi temassızlık var diye düşünüyorum,evet bazen kornada calmadımı kuvvetli bi tokat patlatıyorum. arıza o gün gidiyor.
cim modülü direksiyon içindedir içi temizlenip yeni yazılım yuklenicek dedi servis bende götürmedim acelesi yok ama korno çok problem gerektigi yerde çalmıyor sinir bozuyor.

İLHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fırsat bulursam boş bi zamanımda sökeceğim bu işte kesin temassızlık veya soğuk lehim var diye düşünüyorum.
sökerken resim cekip buraya eklerim.