Titiz Nikelaj Krom Cam Çıtası

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Titiz Nikelaj Krom Cam Çıtası

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
bu döver gibi cevap için teşekkürler..

Estagfurullah hocam ne haddime, boyle anlasilmissa cok ozur dilerim. Cam citasi icin 700TL bana cok yuksek geldi ve farki yerinde gormenizin sizin icin faydali olacagini dusundum.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Öncelikle Titiz yada Omsa yı kötülemek değil. Titiz nikelajın yerine gittim onlarla tanıştım da. Hatta alt tarafı neden tam saracak şekilde yapmadıklarını sordun. O şekilde olursa orjinal almak gerektiğini, piyasadaki bütüm çıtaların bu şekilde olduğunu söylediler. İsteseler tam saran şekilde yapabilirler ama nasıl olsa bu şekilde de satılıyor diye uğraşmıyorlar gibime geldi.

S-Dizyan diye bir firma var Bursa'da. Onların cam çıtaları da tam saran çıta gibi görünüyor. 420 TL civarında. İstanbul'da bir bayisi vs. olmadığı için ürünü inceleme şansım olmadı. Firmadan Ali Bey di sanırım onunla görüştüm. Tam sardığını, birebir oturan bir klaıp olduğunu söyledi. Ürünü alın arka bantlarını sökmediğiniz sürece hiç bir sebep göstermeden iade edebilirsiniz. dedi.

Titiz olsun Omsa olsun ikisini de inceledim aynen aşağıdaki gibi görünüyorlar. Üst tarafta sroun yok ama alt taraf böyle 3/2 sini kaplıyor. O da muhtemelen aynanın altın gelen yerdeki kavisle uğraşmak istemedikleri için.

[img=770x600]http://www.s-dizayn.com/shop/images/detailed/2/6804071-5.jpg[/img]

S-dizaynda bantları bile gizlemek için uçları bile kapapılmış gibi görünüyor. Ürünü henüz biryerde görüp incelem şansım olmadı.

6804071-4.jpg

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sn. HasanM'nin mesajında belirttiği gibi Omsa Line kullanıyorum, benimkiler HasanM'nin mesajındaki ilk resimdeki gibiler.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HasanM link' Alıntı:
Öncelikle Titiz yada Omsa yı kötülemek değil. Titiz nikelajın yerine gittim onlarla tanıştım da. Hatta alt tarafı neden tam saracak şekilde yapmadıklarını sordun. O şekilde olursa orjinal almak gerektiğini, piyasadaki bütüm çıtaların bu şekilde olduğunu söylediler. İsteseler tam saran şekilde yapabilirler ama nasıl olsa bu şekilde de satılıyor diye uğraşmıyorlar gibime geldi.

S-Dizyan diye bir firma var Bursa'da. Onların cam çıtaları da tam saran çıta gibi görünüyor. 420 TL civarında. İstanbul'da bir bayisi vs. olmadığı için ürünü inceleme şansım olmadı. Firmadan Ali Bey di sanırım onunla görüştüm. Tam sardığını, birebir oturan bir klaıp olduğunu söyledi. Ürünü alın arka bantlarını sökmediğiniz sürece hiç bir sebep göstermeden iade edebilirsiniz. dedi.

Titiz olsun Omsa olsun ikisini de inceledim aynen aşağıdaki gibi görünüyorlar. Üst tarafta sroun yok ama alt taraf böyle 3/2 sini kaplıyor. O da muhtemelen aynanın altın gelen yerdeki kavisle uğraşmak istemedikleri için.

[img=770x600]http://www.s-dizayn.com/shop/images/detailed/2/6804071-5.jpg[/img]

S-dizaynda bantları bile gizlemek için uçları bile kapapılmış gibi görünüyor. Ürünü henüz biryerde görüp incelem şansım olmadı.

6804071-4.jpg

S DİZAYN kullanan biri yazsada kesin emin olsak servisteki çıtalar tam sarıyomuş galiba bu haftaiçi gidip bakıcam kısmet olursa resimleirde çeker paylaşırım BU ÇITALARI YAPANLAR KUSURA BAKMASINLARA AMA BİDE MAKİNE MÜHENDİSİ OLCAKLAR ORJİNALİNİ YAPMAK VARKEN UYDURUK YAPIP İŞİN KOLAYINA NEDEN KAÇIYOAR HİÇ ANLAMIYORUM KAÇ AYDIR ÇITA PEŞİNDEYİZ

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Estagfurullah hocam ne haddime, boyle anlasilmissa cok ozur dilerim. Cam citasi icin 700TL bana cok yuksek geldi ve farki yerinde gormenizin sizin icin faydali olacagini dusundum.

ESTAĞFURULLAH bakın gitmeme gerek kalamdı omsa ve titiz nikelaj tam sarmıyomuş uyduruk bişey olursa benim gözüme batar sürekli olmuşken gerekirse iki misli fiyat olsun garantili ve içime sinen olsun

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ESTAĞFURULLAH bakın gitmeme gerek kalamdı omsa ve titiz nikelaj tam sarmıyomuş uyduruk bişey olursa benim gözüme batar sürekli olmuşken gerekirse iki misli fiyat olsun garantili ve içime sinen olsun

Benim surekli gozume batiyor,hatta bazen sokesim bile geliyor

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım Çınar link' Alıntı:
Benim surekli gozume batiyor,hatta bazen sokesim bile geliyor

Sizin araçlarda beyaz hariç çok belli oluyor yanı göze batıyor beyazda tık yokk

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yorum yapamadım ya la :)

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kapı direğindeki aynanın o kısmıyla uğraşmamak için tüm çıtayı ince ve Dümdüz yapmak kolayına geliyo demekki yapanların o kavisi vermek zor galiba ama ebayda baktım avrupadakiler çok güzel hem netal hem kavisli tam kapatıyo günrükte kalmasa alınabilir son umut servisteki çıtalar :(

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

S DİZAYN kullanan biri yazsada kesin emin olsak servisteki çıtalar tam sarıyomuş galiba bu haftaiçi gidip bakıcam kısmet olursa resimleirde çeker paylaşırım BU ÇITALARI YAPANLAR KUSURA BAKMASINLARA AMA BİDE MAKİNE MÜHENDİSİ OLCAKLAR ORJİNALİNİ YAPMAK VARKEN UYDURUK YAPIP İŞİN KOLAYINA NEDEN KAÇIYOAR HİÇ ANLAMIYORUM KAÇ AYDIR ÇITA PEŞİNDEYİZ

Omsa yı bayide incelediğim için onlara daha geniş yapmaları konusunda bişey demedim. Tam sarsaydı daha iyi olurdu dedim. Adam abi servislere bunlardan veriyoruz dedi. Ama titiz nikelaj direkt kendileriyle görüştüm, 5 mm daha geniş olarak şuraya kadar saranı yapılamıyor mu dedim ama mantıklı bir cevap vermediler. İyi insanlar lafım yok ama şayet ben b u işi yapıyor olsaydım tam saranı yapardım, sadece dışı saranı ürün satmazdım.