tıkırtı

inal15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağ arka tekerin orda benzin deposunun havalandırma hortumu var. Yerinden çıkmış olabilir. Özellikle dönüşlerde tekere surter ve ses yapar.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

faruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses açıkça sağ arka taraftan geliyor ve sadece bozuk yollarda yapıyor ses iki plastik birbirine vuruyor gibi geliyor.bu gün bi kilitçi de bu opellerin bu kasalarındaki aynı sıkıntı hep amortisörler den gelir dedi.ne kadar doğru bilemiyorum ama.

inal15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka amortisorleri kontrol ettirin yağ kaçağı var mı diye bir de dingil burçlarından da gelebilir.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

faruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğiniz her yere baktırdım lifte kaldırttım ama sorun hala devam ediyor.sıkıntı nerede bulamadık.

eran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğiniz her yere baktırdım lifte kaldırttım ama sorun hala devam ediyor.sıkıntı nerede bulamadık.

Bulamazlar kardeş bulamazlar. Tesadüfen olmadığı sürece şu sebeptendir deyip bulamazlar. İşin içinden çıkamayınca da bu kasanın hepsinde var deyip geçiştirirler. :(

faruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğinizde haklısınız .kilitçinin birirde öyle söyledi opelin bu modellerinde standart demişti.ama standartsada sorun bulunmadıkça da standartın bir anlamı kalmıyor.bir müddet devam bakalım nereden çıkacak.

Filawus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra g olan arkadaslar eger arkadan tikirdi geliosa bozuk yollarda bagaj kapagini acin bide ole hareket edin eger keserse sesi bagaj kapagin altindaki plastiklerle oynayin ayarlanan kilit asagidaki kilite tam birlesmedigi ickn bosluk kaliyor ondan tikirdi yapiyor buda bagaji sert kapata kapata ayari bozuluyor ondan

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

faruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sesin kaynağını buldum.elektrikli perdenin perde sarıldığı uzun demir makaradan geliyor ses.buna ne gibi çözüm uygulayabilirim.acil yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler.