Tigramı Sattım Bakın Ne Aldım :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan. Söylenenleri kafana fazla takma, malum meyveli ağaç taşlanırmış.

melihtam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin. ustasını bulmak biraz zor ama kaliteli bi araç.

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Herkese dilekleri için çok teşekkürler. Aracın özelliklerini merak eden arkadaşlar olmuş onun için kısaca bir CV'sini geçeyim :)

10 yıl Alfa Romeo Platin bayisinin sahibi kullanmış, hep garajda tutmuş, 14 yıllık araçta hiç bir boya yanığı falan yok bu nedenle.

Bendeki araç aslında dolu modeli değil ancak ilk sahibi bayi olduğu için baz model ile dolu modelin bazı özelliklerini birleştirmiş.

Araç 2000 model, amazon yeşili, petrol yeşili gibi bişi rengi
2000 motor, 155 beygir
Uzaktan kumandalı kırmızı renk anahtar ve yedek anahtar
Ahşap direksiyon, vites topuzu ve orta konsol
Far yıkama sistemi
Twin Spark olduğu için NGK Iridium 100.000 kilometre ömürlü 8 buji
ABS ve SRS + 2 airbag
4 teker disk fren
CD ve MP3 çalar
İçeriden düğmesiyle açılan bagaj ve benzin kapakları
Teker çamurluk içlerinde ses izolasyonu için keçe kaplamalar, kaput ve bagaj kapağı izolasyonları
Gösterge ışık düzeyi ayarlama
Otomatik klima
Sürücüye yönelik göstergeler, hiç bir gösterge yolcu tarafından görülemiyor
Arka yolcu koltuklarında kolçak
Bagaj stop lambası
Araç renginde kadife koltuklar, iç kapı döşemeleri ve camlar (her şey yeşil arabada)
4 cam elektronik
Elektronik ve ısıtmalı aynalar
Tepe lambasına ek olarak makyaj lambaları
Ön ve arka sis farları
Far yükseklik ayarı
Fren balatası durumu bildirim ışığı (balata bitiyorsa ışık yakıyor)

Bu modellerin fiyat düzeyi 15-20 aralığında. Ben LPG'siz ve çok temiz bir araç aradığım için 18.500'e bulabildim ancak biraz daha bakımsızları 15'e kadar iniyor.

Aracım 140.000 km'de. :)

Fotoğrafları da paylaşıcam çekince :)

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sadece ve sadece rengini beğenemedim... 10 numara bir araç bulmuşsunuz .... güle güle kullanın..

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Ben sadece ve sadece rengini beğenemedim... 10 numara bir araç bulmuşsunuz .... güle güle kullanın..

Hep petrol yeşili bir Vectram olsun isterdim eskiden, o nedenle rengini tam tersi çok sevdim :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 15:08 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:18 ----------

ya ben bu araçtan alacaktım bana dediler ki bu arabayı satamazsın kim dediğini hatırlamıyorum ama onun allah cezasını versin :D
nasıl bir boşluğuma denk geldiyse almadım ilk defa birinin sözünü dinledim :D
kazasız belasız güzel duruyor...

Tigra'ya da satamazsın dediler, aldığımın 2 bin üstüne 1 ayda değil ama 3-4 ayda sattım. Her arabaya uygun bir alıcı çıkıyor nihayetinde :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gormetallere alındınmı şef :D Takarsan pıçakla keserim ciddiyim :p

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Olsun benim postallar da KUMHO ECSTA SPT KU31, kumholarım şekil yolumdan çekil dediğim günlere şükür :D

Yaw ötekinin orijinal jantları kaynaklı falandı ondan dolayı kormetal jant takmıştım :D

Allaha şükür bunun jantlar pırıl pırıl hoşuma da gidiyor niye kormetal takayım :) Ama bi Vossen denk gelse takabilirim çok tatlı o jantlar :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaw ötekinin orijinal jantları kaynaklı falandı ondan dolayı kormetal jant takmıştım :D

Allaha şükür bunun jantlar pırıl pırıl hoşuma da gidiyor niye kormetal takayım :) Ama bi Vossen denk gelse takabilirim çok tatlı o jantlar :D

GTA bodykit jant falan yapcaz, bir de angel eye farlar falan, geliyorum ben izmire deheley :D