Tigra Sizce Nasıl?

Tigra'yı Beğeniyormusunuz?

• Beğeniyorum

Oy: 45 48.4%
  • Hiç Beğenmiyorum

Oy: 28 30.1%
  • Eh işte

Oy: 20 21.5%

• Kullanılan toplam oy
    93

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa ben anlamadım hala yaa bu tavırlar hareketler bu nasıl bir davranıstır hayır keyfim yerinde moralim düzgün sakin cevap veriyorum buraya saygımız var düzeni bozmamaya calısıyoruz bu nasıl bir harekettir anlamış degilim
''sus, yalaka, konusma'', bunlar nasıl kelimeler

Tigra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lnd' Alıntı:
yaa ben anlamadım hala yaa bu tavırlar hareketler bu nasıl bir davranıstır hayır keyfim yerinde moralim düzgün sakin cevap veriyorum buraya saygımız var düzeni bozmamaya calısıyoruz bu nasıl bir harekettir anlamış degilim
sus, yalaka, konusma, bunlar nasıl kelimeler
Bana Bak Kurnaz Konuyu Kapat Provakatörlük Yapma.Bundan Sonrada Kişilere Dikkatli Davran.Bu Tarzım Başta Sana Söylediğim Senin Dilinden Anlarım Tarzıydı.İşte Senin Dilin Bu.Ben Aynayım Nasıl Görürsem Öyle Yansırım!Benim Sitedede Var Senden Bir Tane.Ama Ellemiyorum Çünkü Bana Çok Saygılı.Makara Oluyor Siteye.Canımız Sıkılmıyor Anlıycağın.:D

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tigra' Alıntı:
Bana Bak Kurnaz Konuyu Kapat Provakatörlük Yapma.Bundan Sonrada Kişilere Dikkatli Davran.Bu Tarzım Başta Sana Söylediğim Senin Dilinden Anlarım Tarzıydı.İşte Senin Dilin Bu.Ben Aynayım Nasıl Görürsem Öyle Yansırım!Benim Sitedede Var Senden Bir Tane.Ama Ellemiyorum Çünkü Bana Çok Saygılı.Makara Oluyor Siteye.Canımız Sıkılmıyor Anlıycağın.:D

kullandıgın kelimelere dikkat et

Tigra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lnd' Alıntı:
kullandıgın kelimelere dikkat et
Diyene Bak Sen.Aferim Sana Düzelmeye Başladın!:D

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yaptıklarınız gerçekten olgun insana yakışan hareketler değil.
Konuyu off topic yapmayın Lütfen.!

Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz?Travestilerde neticede bizim gibi insandır. Tercihler serbesttir herkes her istediği araca biner.Verin bana Sarı Tigra yı Taksim meydanını defalarca turlayayım ne varki bunda.
Gereksiz yere birbirinizi kırmaktasınız ve bu tarz davranışlarınız diğer üyelerimizede rahatsızlık vermektedir.

Lütfen burada bu didişmeye son noktayı koyun.

İyi Forumlar...

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşşallah tigra kardeşim ''tek başlıkta bronz üye olma'' ünvanına ilk sen ulaşacaksın galiba..forumda o kadar güzel başlık var ki ben olsam bu kısır atışmayı;) ;) ;) ;) ;) ;) bırakır biraz oralara yönelirim ya kitlenmesin bu konu dedim ya sıkıntı beni çekiyo, asma kilit olan bi başlık gorunce nedense tuhaflaşmaktayım:D :D :D :D . tigra rulez deyip olayı kapatmak gerektiğini duşunmekteyim:rolleyes: :rolleyes:

Tigra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
asTRa' Alıntı:
Arkadaşlar yaptıklarınız gerçekten olgun insana yakışan harketler değil.
konuyu off topic yapmayın Lütfen.!

Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz?Travestilerderde neticede bizim gibi insandır. Tercihler serbesttir herkes her istediği araca biner.Verin bana Sarı Tigra yı Taksim meydanını defalarca turlayayım ne varki bunda.
Gereksiz yere birbirinizi kırmaktasınız ve bu tarz davranışlarınız diğer üyelerimizede rahatsızlık vermektedir.

Lütfen burada bu didişmeye son noktayı koyun.

İyi Forumlar...
Haklısın.Ben Artık Cevap Yazmıyorum.Kimseyi Rahatsız Etmeye Hakkımız Yok.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tigra' Alıntı:
Haklısın.Ben Artık Cevap Yazmıyorum.Kimseyi Rahatsız Etmeye Hakkımız Yok.
yaa bunun aynısı 20 mesaj önce yazdın sanırım bi 20 mesaj daha görücez