Tigra Sizce Nasıl?

Tigra'yı Beğeniyormusunuz?

• Beğeniyorum

Oy: 45 48.4%
  • Hiç Beğenmiyorum

Oy: 28 30.1%
  • Eh işte

Oy: 20 21.5%

• Kullanılan toplam oy
    93

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
torsion sakın kardeşim tartışmaya girme ben yazmıyorum bundan sonra sende bakma buraya sakın yoksa hem kendimizi yıpratıcaz hemde opelim.net yakısmayan tavırlar cıkıcak ortaya biz burda bir kardeşlik içinde birlikteyiz konusma abicim konusma boşverrrr

Tigra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tigra' Alıntı:
Konuyu Açan Benim.Verilen Cevaplarda Direkt Bana Veriliyor.Ben Traverstiler Konusuna Değil Senin Beni Yalancılıkla Suçlamana Ve Küçümser,Alaycı Tavırlarına Alındım.Bu Sitede Sana Gereken Yapılır Yada Yapılmaz Ama Şunu Bil Burda Yazılanları Kayıt Altına Aldım Seni Savcılığa Vericem.Kişiliğime Küçük Düşürücü Davranışların Sebebiyle.Ip'ni Aldım Merak Etme.Ha Şunuda Belirteyim Hukuk İle Yakinen İlgim Vardır!
Alınma Sebebim'i Açıklamıştım torsion.Travestilikle İlgisi Yok.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakın ciddiye alma önüne gelene saldırıyor anlayamadım sabahtan beridir bırak ne yazıyorsa yapsın adminler akşama dogru girer söylerim ben birine artık

Tigra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lnd' Alıntı:
torsion sakın kardeşim tartışmaya girme ben yazmıyorum bundan sonra sende bakma buraya sakın yoksa hem kendimizi yıpratıcaz hemde opelim.net yakısmayan tavırlar cıkıcak ortaya biz burda bir kardeşlik içinde birlikteyiz konusma abicim konusma boşverrrr
Bu Son Sözüm.Sen Çok Yağcısın Seninle Muhatap Olduğum İçin Kendime Kızıyorum.:mad:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:kop::kop::kop::kop::kop: muhabbete bak yaa biz burda kardeşiz tamammı dısarda da birbirimizi kollarız birbirimize girmeyiz burası dostluk paylaşma portalıdır bilgin olsun ayrıca torsion benim hem ankaradan hemşerim hem kayseriden hemşerim bu konusutugun yagcılık kelimesine cok yakınsın sanırım cok kullanıyorsun

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya sinirlendiğim de yok benim açıkçası:D :D sadece paylaşım yapıyoruz işte. ninemler esatta oturur bağcılarda her gittiğimde orda travestiler gorurum kah tigrayla kah vectra a ile yani parası neye yetiyosa onu alıyo canım....arabasının da tabii müşteri çekmesi lazım. bence bu araçların o kesimden talep gormesinin nedeni hoşluğudur.ne guzel işte yani opele biniyolar sonuçta onlar da insan ve dedemlere gittiğimde bi zararlarını da görmedim usul usul bi tigra bi de vectra a duruyo karşıda ben de her gidişimde ne guzel arabalar diyorum yani;) ;) ;) ;) ;) hiç buyutecek bişey yok kardeşler.mesela benle de kuzenim dalga geçer hollandada calibra ya şahinden az değer veriyolar kaputu 50 euroymuş diye falan hiç alınmam yani seni tatmin ediyosa salla biyerimden aşşağı kasımpaşa de kardeşim.:good: :good: :)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konusmalara bak ALLAH aşkına bu sayfalarda bu forumda bu şekilde adminlerimiz bile böyle konusmaz lütfen forumumuzun kalitesine gölge düşürme

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tigra' Alıntı:
Şimdi Gördüm Pardon.Sana Neden Diyeyim Kardeşim Ben Yazarken Senin Mesaj Araya Girmiş Kusura Bakma.

tamam , sadece benim araya girme sebebim gerilim beni çekiyo mıknatısgıbi sinirlenmedim de:D :D :D :D ya alt tarafı araba ya;) ;) :D