Tigra Sizce Nasıl?

Tigra'yı Beğeniyormusunuz?

• Beğeniyorum

Oy: 45 48.4%
  • Hiç Beğenmiyorum

Oy: 28 30.1%
  • Eh işte

Oy: 20 21.5%

• Kullanılan toplam oy
    93

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tigra' Alıntı:
Karıştırma.Ben O Dediğini Senden Sonra Yazdım.Neyse Uzatmaya Gerek Yok.Benden Uzak Dur Şu İşler Sonuca Bağlanana Kadar.Burayı Daha Fazla İşgel Etmeye Hakkımız Yok.Bu İş Şahsi Mesele Oldu.

ben uzatmıyorumki zaten anlayan anlıyor zaten benide

Bu İş Şahsi Mesele Oldu derken neyi kastdiyorsun ben uzatmamda her yazında birşey var ben ne yapıyım tehditler uyarılar filan free ol dostum biraz free ol

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tigra' Alıntı:
Konuyu Açan Benim.Verilen Cevaplarda Direkt Bana Veriliyor.Ben Traverstiler Konusuna Değil Senin Beni Yalancılıkla Suçlamana Ve Küçümser,Alaycı Tavırlarına Alındım.Bu Sitede Sana Gereken Yapılır Yada Yapılmaz Ama Şunu Bil Burda Yazılanları Kayıt Altına Aldım Seni Savcılığa Vericem.Kişiliğime Küçük Düşürücü Davranışların Sebebiyle.Ip'ni Aldım Merak Etme.Ha Şunuda Belirteyim Hukuk İle Yakinen İlgim Vardır!

bu mesajını sonradan okudum istediğini kayıt altına al istediğini yapablirsin bu forum da özgür dür bu Ülkede özgür dür

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tigra' Alıntı:
Konuyu Açan Benim.Verilen Cevaplarda Direkt Bana Veriliyor.Ben Traverstiler Konusuna Değil Senin Beni Yalancılıkla Suçlamana Ve Küçümser,Alaycı Tavırlarına Alındım.Bu Sitede Sana Gereken Yapılır Yada Yapılmaz Ama Şunu Bil Burda Yazılanları Kayıt Altına Aldım Seni Savcılığa Vericem.Kişiliğime Küçük Düşürücü Davranışların Sebebiyle.Ip'ni Aldım Merak Etme.Ha Şunuda Belirteyim Hukuk İle Yakinen İlgim Vardır!

bu mesajını sonradan okudum istediğini kayıt altına al istediğini yapablirsin bu forum da özgür dür bu Ülkede özgür dür

Tigra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özgürlük Dediğin Kelimenin Sözlük Anlamına Bak.Sonrada TCK'yı Oku Mantığı Yakala.Demogoji Yapma.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
Tigraya zamanında bende sahip oldum,kullanırkende hiç gocunmadım.. Bazı arkadaşlarım çok sataştılar ama hiç umrumda olmadı.. İstanbul da 2 tane travesti ( açıkça yazmanızda bir sakınca yok ) Tigraya bindi diye kimsenin bu araba travesti arabasıdır demeye hakkı yok.. Herkes haddini bilsin :mad: Ben Taksim e yakın biryerde oturuyorum bu adı geçen vatandaşlar genelde geceleri orda takılırlar ve trafikte çok yanyana geldim onlarla,şimdiye kadar sadece 1 tanesinde sarı bir Tigra gördüm.. Belki 10 tane E46 BMW ye binen travesti gördüm,şimdi BMW E46 travesti arabası olmuyorda Tigra mı oluyor? Bunlar çoluk çocuk muhabbeti geçin bunları arkadaşlar.. Tigra hoş otomobildir ama içi çok dardır,biraz iri cüsseliyseniz kullnırken sizi zorlar.Onun haricinde ben aylarca kullandım en küçük bir sorun yaşamadım.Sağlam otomobildir Tigra..

Seviyeli forumlar..

aslında bu konu yavuz abimin bu yazısından sonra sona ermesi gerekmekteydi.Çünkü abilerimiz bizi azarlamazlar uyarırlar bizde saygımızdan ötürü onları dinleriz ama daha daha konunun uzatılması gereksiz bişey o konuşmalar hiç olmamısı gerekmekteydi.Ben yavuz abi böyle yazınca onu okeyliyip konuyu kapattım ama işte abicim görüyorsun kusura bakma sende...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tigra' Alıntı:
Özgürlük Dediğin Kelimenin Sözlük Anlamına Bak.Sonrada TCK'yı Oku Mantığı Yakala.Demogoji Yapma.

torsion ben napıyım abicim şimdi zorla damarıma basıyor susuyum dedim seviyemi sitenin seviyesini düşürmüyüm dedim ama zorluyor görüyorsun özgürlük degilde özgür kelimesini ne istiyorsan yapablirsin babında kullandım ben dikkatini cekerim kelimeleri degilde cümleleri bütün olarak okursan sevinirim

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz boyle uzatırsanız kitlenir bu konu haberiniz ola.sen travesti değilsen ne alınıyon ki???? her gelen geçenle boyle uğraşırsan gelen geçenle tigra sana zevk değil sıkıntı veriyo demektir. anahtarcı da sana bişiy demiyor uzatmayın