Teybin Kumandasının Sigortası Varmı???

ugurbaysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ugurbaysal.xm.com
Mrb arkadaşlar,
Benim kumanda arabamı aldığımdan beri çalışmıyor. Bu konuda bir çok arkadaş yardımcı olmaya çalıştı ama bir türlü çalışmadı. Kabloları falan kontrol ettik bir sorun yok gibi.
En son aklıma acaba kumandanın bir sigortasının olup olmadığı sorusu takıldı. Acaba bir sigortası varsa bu atmış olabilir mi?. Sigorta konsolunda yamuk bir sigorta görmedim ama belki de belli olmuyordur.

Bu arada arabamda CAR 400 teyp var. Vectra Cd lerde bu teyp orjinalinde üzerinde takılı diye biliyorum. Doğru mu?

Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
teyb orjinal sorun yok direksyon kumandasından bahsediyorsunuz sanırım aırbag içinde soketi vardır aırbag söküldü ise daha önce kabloyu takmayı unutmuş olabilirler başka sorun ise düğmeler bozuk olabilir

ugurbaysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ugurbaysal.xm.com
teyb orjinal sorun yok direksyon kumandasından bahsediyorsunuz sanırım aırbag içinde soketi vardır aırbag söküldü ise daha önce kabloyu takmayı unutmuş olabilirler başka sorun ise düğmeler bozuk olabilir

kardeş, evet teybin direksiyondaki kumandasından bahsediyorum. ben açıp baktım ama soketler takılı. zaten kumandadaki ışıklar felan yanıyor. ama ne sağdaki ne de soldaki düğmeler çalışmıyor. kabloları bir bir kontrol ettim. ama çalışmıyor maalesef :sorry:

Başka fikri olan varmı?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teybin olduğu panel daha önce işlem görmüşse teyp soketlerini kontrol ettirmek lazım.bu problemi rahatlıkla bi oto elektrikçisinde halledebilirsin bence