Teslimatta gecikme.

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Teslimatta Gecikme

Sıkmaın canınızı allah  kaza bela vermesin yeterki. Konuyu actıgınızda rahatlayacagınız
a moral bulacagınıza gerilmissiniz.uzuldum bu duruma forum adina

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Teslimatta Gecikme

Sıkmayın canınızı, takmayın böyle ufak şeyleri :) Geç olsun, güç olmasın. Astranın koltuğuna oturduğun anda unutuyorsun böyle durumları inanın bana :)  rasta_occasion

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Teslimatta gecikme.

sallierim link' Alıntı:
Bende de aynısı oldu.hatta bayiye gittim öğlen 12 de akşam 6 ya kadar beklettiler araç gelmemiş dediler delirdim eve geri döndüm.ertesi gün teslim alabildim aracı.Koltuğa oturunca unutursunuz merak etmeyin :)

Bana da olmuştu. Önce "araç elimdizde 1 hafta içinde teslim ederiz" dediler. Sonra "İzmir'den geliyor" dediler ve 1 ay bekledim :) Aynen koltuğa oturunca unuttum hepsini :))

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben aracımı aldığım sene Opel gerçekten özel Siparis vermiştim 5 Ekim'de bana aracınız Aralık sonunda teslim ederiz dediler Aralık ayında gittiğimde Mart ta gelir ancak dediler bende yine dönüp dolaşıp ellerinde bulunan ve benim istediğim özelliklerden sadece navigasyonu alabildim sunroof deri koltuk ve flexsiyi rüyamda gördüm benim yerimde olsanız ne yapardınız aracı siparişe verdigimde zaman da aynı özellikte araç vardı Haybiye 3 ay bekledim. Ama bunda da bir hayr vardır deyip bekleyeceksiniz sizin aracınız burada Plaka öyle böyle cikar ;)

K

karaoglan

Bilgi Girilmemiş

kerimcan araban hayırlı olsun kazasız belasız kullan
ben 3 ay bekledim sonunda araba geldi yine alamadım nedeni şu araba gelmişti ama evrakları portekize gönderilmişti
istediğim stil paketli idi hazır bulunan düz olanını almak zorunda kaldım .sunroof dan vazgeçip dizel aldım iyikide gelmemiş diye seviniyorum çünkü servis hatasını telafi için 4 bin tl indirim yapmıştı

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Teslimatta gecikme olabilir. Bu dogal bir varsayimdir. Her turlu aksilik cikabilir, giderilir. Birkac saate hazir gelin deyip aa olmadi eksik var donun demek ise rezillik demesek bile saygisizliktir. Yeni araciniz hayirli ugurlu olsun, Deniz'in dedigi gibi icine binince unutursunuz.

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Teslimatta gecikme.

Saolun tesekkurler zaten oyle bir araca oturup unutmamak mumkun mu??

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de konu başlığını gördüğümde ciddi bir gecikmenin olduğunu düşünmüştüm.  Ancak çoğu arkadaşın dediği gibi son derece olağan ve hoş görülebilecek bir gecikme.  Sorun yapmamak laxim heyecaniniz normal ancak araç teslimi için gereken pek çok bileşeni bir araya getirmek kolay olmasa gerek. İyi günlerde sevdikleriniz ile kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

falconpower

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖ncelikle aracınız hayırlı ve uğurlu olsun.  Teslimat konusunda bende ufak bir sıkıntı yaşamıştım. Söylediklerine göre, benim araç İzmir'den geliyordu ve yanlışlıkla Bursa bayisinin siparişi işe karışmış ve iki araç karşılıklı yer değiştirmiş. Otomobile kavuşmanın verdiği heyecanla elbette sabırsızlık artıyor :)
Araç iki gün sonra geldi, bir gün de plaka için bekledim.  şuan onlar tatlı bir anı olarak mazide yerini aldı :)  Bunlar olağan şeyler başka bir marka araç alan arkadaşım neredeyse 40 gün beklettiler.

Tekrar kazasız belasız sürüşler...