Tesisat için ana ünite tavsiyesi

derici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pioneer 7950 ayarında, ana ünite tavsiyesi istiyorum.
Tavsiye edebileceğiniz, kullandığınız model ve markaları söylermisiniz.?
Ardadığım özellikler; usb flash disk okuması, motorlu kafa, anfi için ön-arka-sw çıkışları
ayrıca bt de olabilir.

Son düzenleme:

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artı özellikler isteğe bağlı ama kesinlikle ana ünitede pioneerden şaşma derim ses kalitesi yönünden bence tartışılmaz

gökhan3239

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

derici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artı özellikler isteğe bağlı ama kesinlikle ana ünitede pioneerden şaşma derim ses kalitesi yönünden bence tartışılmaz
katılıyorum. şimdiye kadar hep pioneer kullandım. hepsinden memnundum.
http://urun.gittigidiyor.com/SONY-CDX-GT660US-MP3-USB-GIRISLI-SIFIR-KUTUSUNDA_W0QQidZZ8238287

bu nasıldır acaba tek eksiği rds yok
oda benim için zaten gereksiz bişey radyoların numarasını alıp arayan biri değilim
sony düşünmüyorum. birkere aldım, kullanmadan tekrar pioneer ile değiştirdim. ses kalitesi berbattı.
5050, 6050 ve 7050 gerçi daha buraya gelmedi.
hepsini günlerdir inceliyorum.
benim istediğim, pioneer kalitesinde farklı bir marka bulabilmek.
yada yine pioneer almak.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hiç sony kullanmadım ama özlelikleri güzel geldi

şimdi pioneer leri inceliyorum usb li birşey lazım banada ama pioneer ler genelde ön yüzde çıkş yok alttan usb takılcak kablo sallanıyo :(

bide bi sorum olcak yeni başlık açmak istemedim

4x50 çıkış güç demiş benim begendigim hoparlör nominal 55 watt diyo nolur bu durumda 5 watt için amfi mi alcam böle bi durumla karşılaşanlardan yarım bekliyorum

4x45 alpine şimdi kullandıgım ana ünite buna 50 55 nominal degerde hoparlör takabilirmiyim

yada 50 çıkışa 75 watt a kadar hoplaröle takılırmı

biyerde 1.5 katına kadr performans kaybı olmaz diye duymustum

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alpine aldım direksiyon kumandasına da uyumlu şekilde kullanıyorum tavsiye ederim...

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aylardır araştırıyordum..Sonunda Alpine buldum..Kumanda kitine de ekstra para verdim...Ama araç içinde müzik benim için önemlidir...E biraz da rahatıma düşkünüm...Olmuşken tam olsun kumandaya da uyumlu olsun dedim..Kıydım paraya Alpine aldım...Gözümü yoldan ayırmadan müzik keyfi yaşıyorum...Orjinal teypten hiç bir farkı yok kumanda açısından..Ses kalitesi 10 kat daha iyi elbette..O açıdan çok fark var..Zaten istediğin tuşa istediğin özelliği de ayarlıyorlar montaj esnasında...Ben orjinal ayarları kullandım elim alışkın olduğu için...Astramın koltuğuna kuruluyorum ve sadece yolla ilgilenip keyfime bakıyorum...En sevdiğim şarkıları da attım CD ye..Var mı araçta istediğin müziği, orjinal özelliği bozmadan dinlemek gibisi... :good:

rallyboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende JVC exad double aldım, çok memnunum. Kesinlikle okumama gibi birşey yok. Orjinal üniteyle farkını hemen hissediyorsunuz. Ses kalitesi çok iyi. SD card, usb, dvd, vcd, divx, mpeg, jpeg destekliyor. İlave olarak blue tooth kiti satılıyor. Kesinlikle tavsiye ederim. :good: