teşekkür ve kapı gıcırtısı

vsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinize merhaba arkadaşlar.dün sabahtan beri işlerimi bırakıp arabamla ilgilendim forumdaki yararlı bilgiler ve bana yardımcı olup yol gösteren arkadaşlarımın sayesin de aracımın içindeki seslerin bir kısmını kestim ve çıkabilen parçaları söküp yalıtım malzemesiyle toklaştırdım(gösterge bölemesini,orta konsol kapağını,kapı çıtalarını,ön kelebek cam cıtalarını,sensör kapağını,göğüsteki tiz kapaklarını,göğüs ile cön cam arasını sıkılaştırdım...)sadece sol ön ve arka kapıda bir plastik gıcırdaması kaldı gözüme batan.onuda daha halledemedim ve de yerini bulamadım ama kapı fitillerinden şüpheleniyorum.tabi bu sorunla karşılaşıp çözen arkadaşlarım varsa yardımlarını beklerim.hepinize teşekkürler...

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: teşekkür ve kapı gıcırtısı

Elinize sağlık, inşallah kalan seslerin çözümüde kolay olur ve ilk aldığınızda duyduğunuz keyfe tekrar kavuşursunuz.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sessiz sedasız sürüşler dilerim seslerin tekrarlamaması dileğiyle

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Umarım onlarıda halledersiniz.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

elinize sağlık.umarım kalan sesleri de kesersiniz

sinez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bahsetmiş olduğunuz sorun sıcak havalarda arabanın güneş görmesinden sonra arabaya bindiğinizde tümsekli veya sağa sola dönüşlerde oluşan gıcırtı ise aynısı bendede var sorun fitillerden kaynaklanmakta çözümü akvaryumlarda bulunan plastik kauçuk malzemeyi alıp fitillerin içinden geçirmek bunu arkadaş kendi aracında denemiş düzelmiş ama benim deneme fırsatım olmadı

vsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gerekli malzemeyi anlayamadım bir ismi varmı biliyormusunuz?acaba silikon sprey çözüm olurmu yada garantiden fitillerimi değiştirsem

sinez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vsa link' Alıntı:
gerekli malzemeyi anlayamadım bir ismi varmı biliyormusunuz?acaba silikon sprey çözüm olurmu yada garantiden fitillerimi değiştirsem
silikon sprey işe yaramıyor.kauçuk dediğimin de ismini tam bilmiyorum ama süs balığı satan yerden alınmış akvaryum için derseniz işe yarar gibi