Ters yöne parkta trafik cezası

Karatepe26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş abi inanıyorum yasalar var,yasaları devlet getirir uygular,bunu memuru denetler ama işte işlerine geldiği gibi.Devlet arasan yok. mesela trafik konumuz polis kardeşlerim kızacak ama bana göre sıkı denetlemeleri gerek,halka vatandaşa acıyarak sonuçta ülke kaosa giriyor trafik berbat oluyor...gerçekden inanıyorum Polis kardeşlerim aman diyor vatandaşa acıyor merhamet ediyor ama bence yanlış
bu arkadaşda mutlak bir ihbar şikayet vardır yoksa yazmazlar resim çektiklerine göre

Aracın resmi bir itiraz olması halinde ispatlamak amacı ile çekiyorlar. Polis arkadaş görevini yapmış...

hllsrknszk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ÖZETLE,

Maaşlı çalışanım. Vergimi ödüyorum (maaşımı almadan) kurallara uyuyorum uymadığım yeri biliyorum cezamı ödüyorum. Ceza için suç olması gerekir. İt kopuk aynı akşam natoyolunu kapatmış barikatlarla. Bu o. çocuklarına ceza yok. ulusta kaçak sigara satanların, çalıntı cep telefonu satanların, 5 kuruş vergi ödemeyenlerin keyfi yerinde. Biraz dikkat edilmesi gerektiğini düşünmekteyim. Haksız mıyım?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
ÖZETLE,

Maaşlı çalışanım. Vergimi ödüyorum (maaşımı almadan) kurallara uyuyorum uymadığım yeri biliyorum cezamı ödüyorum. Ceza için suç olması gerekir. İt kopuk aynı akşam natoyolunu kapatmış barikatlarla. Bu o. çocuklarına ceza yok. ulusta kaçak sigara satanların, çalıntı cep telefonu satanların, 5 kuruş vergi ödemeyenlerin keyfi yerinde. Biraz dikkat edilmesi gerektiğini düşünmekteyim. Haksız mıyım?

Sigara kaçakcılığı yok bir kere sınır ticareti neticede bu ticareti yapan kişiler uçaklar tarafından bombalandığında bu ülke de tazminat ödedi... ;) sonra o nato yolunda olanlara kimse yetişemez toz yuttururlar...Serkan sıkıntını fazlası ile anlıyorum ama sıkma canını arada dolu çuvalın tabanında delik açmak gerek ki yük hafiflesin ;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ÖZETLE,

Serkan o konularda yaramı hiç deşme, yıllar içinde çok haksızlıklara şahit oldum. Hayatta yarım asrı devirdim, ömrümün büyük bir kısmını Ankara'da geçirdim. Şu an gördüğüm tablo; ülkem büyük bir hızla geri gidiyor (bunun tek sorumlusu mevcut iktidar değil), şehirler hızla kasaba hatta köy görünümüne bürünüyor, saygısızlık, adam sendecilik, eğitimsizlik hızla yayılıyor. Bunların nedenlerine inmek birkaç cümle ile burada açıklanmaz.

hllsrknszk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
343 + 80 civarıda bu gelir sanırım. Can sıkıntısı bundan değil zaten. Çuvalımız olmasa da kısarız bi yerden öderiz. Ortada bu kadar yolsuzluk varken senin benim suçumuz ne. Oturduğum sitenin hemen çıkışında hergün çevirme var. Kemere bakıyorlar. Kemer ne ya indirsinler arasınlar. Çinçinde oturuyorum, toplasınlar çakalın arabasından bütün emaneti otu tozu. Bana dokunmasınlar arkadaş. Bende rahat rahat işime gidip geleyim. Çapulcu olup çıkacam o olcak yani :) Neyse yorumlarınız için teşekkürler.

hllsrknszk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serkan o konularda yaramı hiç deşme, yıllar içinde çok haksızlıklara şahit oldum. Hayatta yarım asrı devirdim, ömrümün büyük bir kısmını Ankara'da geçirdim. Şu an gördüğüm tablo; ülkem büyük bir hızla geri gidiyor (bunun tek sorumlusu mevcut iktidar değil), şehirler hızla kasaba hatta köy görünümüne bürünüyor, saygısızlık, adam sendecilik, eğitimsizlik hızla yayılıyor. Bunların nedenlerine inmek birkaç cümle ile burada açıklanmaz.

aynen öyle savaş abi

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Avrupadada ceza kesiyorlar.dün bir araba kaldirima cikmis sahibide arkadan gelen arabalara bakiyordu.adamin arabasinada önden memur ceza yaziyordu.herife haber vile vermiyo

ergunp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
343 + 80 civarıda bu gelir sanırım. Can sıkıntısı bundan değil zaten. Çuvalımız olmasa da kısarız bi yerden öderiz. Ortada bu kadar yolsuzluk varken senin benim suçumuz ne. Oturduğum sitenin hemen çıkışında hergün çevirme var. Kemere bakıyorlar. Kemer ne ya indirsinler arasınlar. Çinçinde oturuyorum, toplasınlar çakalın arabasından bütün emaneti otu tozu. Bana dokunmasınlar arkadaş. Bende rahat rahat işime gidip geleyim. Çapulcu olup çıkacam o olcak yani :) Neyse yorumlarınız için teşekkürler.

Cezanız max 77 tl olacaktır
15 gün içinde öderseniz 54,5 tl ye düşer
Kimbilir belki de ceza gelmez uyarı notu almıştır memur kendine vs olasılıklar olabilir.
Ayrıca kusura bakmayın ama kazın ayağı sizin dediğiniz gibi değil
yok kemere bakıyorlar indirin arayın alın tozu vb.