Ters röle nedir?

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
şimdi araca sis farı taktırdım ancak arkalarla bağlantılı yanıyor. yani 2si birden yanıyor tek düğmede. anahtarım var elimde ama sistem yok dedi usta (2 ustada aynısını söyledi) ve ters röle gibi birşeyle hallolur ve tesisat döşemesi gerektiğini söyledi. bende düğme yoluna gidebilirim ama ondan önce bu ters röleyle nasıl olur? ters röle fiyatları nedir. ben kendim uğraşsam yapabilir miyim?

araba 2001 corsa c comfort

yardımlarınızı rica ediyorum.

teşekkür ederim.

saygılarımla,

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim bildiğim ters role şu şekilde arka sisleri yakmadığın sürece ön sislerin yanacak arka sisleri yakınca ön sisi kapayacak yani 2sini aynı anda yakmayacaksın ayrı hat dediğide roleye giden kablolardan birine anahtar koyarakta sislerin her daim yanmasın diye

ki zaten 2. bir anahtar kullanacağın için bu çok saçma onun yerine orj role ve sigortayla orj gibi hat çektirip gizli bir yere mesela direksyon altındaki rafın içine buton koyabilirsin ki gerçekten sisli havada 2sini birden gerektiği için yakabilesin

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
suan hat var anahtarla normal yapabiliyoruz onda sknti yok ama anahtar kotu durcak. yani durum soyle 2li anahtar var elimde ancak suan sadece arka sisle yaniyor.

onu sadece onu ayri yakmak istyrm anahtar hazir varken dugmeli olmasin bence dye dusunuyorum ama cozum yok:s

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
100 liraya ön sisli far anahtarı al tesisatla hiç oynatma sigorta kutusunada ön sisin rölesini tak hiç uğraşma

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
mahmut abi var zaten ama olmadı bir türlü :/ ters röle ile sistem kablosu döşemem gerekir dedi. :/

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
tesisatı yanlış çekmişlerdir.iyi bir usta bul halleder.en olmadı h4 xenon tesisat kablosu al aküden direk çek tetik voltajını ön sis butınuna ver

CHa.AY

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
anlasam okadar hemen yapacağım abide:/ bidaha gidip taktırma ücreti çok fazla ödemekte istemiyorum ama bakalım hayırlısı