termostat değişmelimi??

bekir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler arkadaslar konularda aradım ama bı sonuca varamadım yenı konu acmak zorunda kaldım aracım astra g hb gecen yıl kışa girerken termostat arızalıydı ve değiştirdim hersey normaldi sıcak üflemesi falan hararet sorunuda yoktu ama bı kaç gundür dikkat ediyorum hararet göstergesi yerınden gec oynuyor ve arac sankı gec ısınıyor gosterge yerınden oynuyor ama 80 dereceyıde gecmıyor hiç bırıncı vıteste seksen falan oluyor ama tekrar normal devrınde kullanınca seksenın altına düşüyor ama kalorıfer ısıtması normal soguk değil yanı çok sıcakda değil şimdi ne yapmalıyım termostat bozulmuşmudur değiştirmelimiyim ?? ikinci sorumsa gecen yıl değiştirdiğim termostat bu yılk neden bozuldu her yıl termostat mo değiştircem ben?? :( yardımlarınızı beklıyuorum şimdiden teşekkürler........:confused:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yozgat soğuktur ya. Oda etkili olur. Bu parça hemen bozulacak bir parça değil zaten. Arızalı olup olmadığını araç durdu yerde çalışırken su hortumlarını kontrol et derim eğer hortumlar belli bir sıcaktan sonra ısınıyor ise malzeme görevini yapıyor demektir.

selefkos3334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayni sorun benim aractada vardi. Termostat acik kalip hararet surekli dusuk seviyede kaliyirdu.Hararet dusuk olunca aracta fazla yakiordu ve calismasida degismisti. Termostati degistirdim. Duzeldi. Bi onceki termostat 6 ay once degismisti. Soktugumde kontrol ettim. Su kaciriyordu. Gercekten bozulmus yani

corsa b gls +