telefon

rcengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu telefon konusunda pek bilgim yok ta size danışmak istedim.. bankacılık işlemlerini telefondan halledebileceğim bir telefon önerebilirmisiniz bana.. araştırmaya başlıyorum bugunden itibaren ben de.. e72 ve iphone diyorlar iphone acıkcası fiyatından dolayı pek düşünmüyorum e72 de cok ucuz olmamasına rağmen benim istediğim özellikler var sanırım işimi görürmü benim için suan en önemli şey wireless ve burdan yapacağım işlemler..birde telefondan yapılan şeyler güvenli oluyormu..

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bende e71 var ama e72 de süper bence al zaten sifren anlık olduğu için bi sorun olmazz

rcengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bağlantı hızı falan e71 den dahamı hızlı veya e71 den artısı ne diye sorsam bir tek kamera mı ?

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
internet yenileme hızı e71den daha hızlı bence fiyatı uygun al

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

5800 müzik makinası, email için klavyeli modeller ile mukayese edilemez.

güvenlik sorunuza gelince, telefona keylogger veya virüs bulaşması daha zor olduğundan PC'den daha bile güvenli diyebiliriz. Zaten bu yüzden birçok banka telefon uyumuna önem veriyor ve telefonlar için kendi yazılımlarını çıkarıyorlar.

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha büyük imza koysaydin keşke.göremiyorum...

yalcoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bankacılık,e-mail,internet,mobil ofis,mobil tv vs.ler için İphone ve blackberry biçilmiş kaftandır başka telefon düşünmeye gerek bile yok.Turkcell den paketli aldığındada gayet hesaplıya denk geliyo tabi aktif olarak kullanıyosan yukarıdaki özellikleri.Nokia bu işi beceremiyo bence onun dışındaki telefonlarında kullanımı zor bence.Blackberry almak istersende en son çıkan 9700Bold tavsiye ederim.Benim iphone um var 2 yıldır gayet memnunum blackberry ye geçmeyi düşünüyorum ama sadece can sıkıntısından.İkiside sınıflarının en iyisi.

yalcoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ha bu arada nokia e71 olsun e72 olsun bu tip modellerinde hala sybiam işletim sistemi kullandığı için sistem windows 98 gibi belli kullanımdan sonra şiişme yapıyo ve sıkıntılar doğuruyo.Push e-mail yok diye biliyorum.GPS kullanman için yıllık nokia ya par ödemen gerekir.İnternette aynı şekilde.Blackberry lerde internete para ödemezsin aylık standart tarife vardır sadece onu ödersin oda 30 lira olması lazım onun dışında para ödemezsin.