Telefon Rehberi Hk.

oki1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

Geçen hafta cep telefonumu değiştirdim. Fakat değiştirdiğime pişman olmuş gibiyim. Aracımdaki bluetooth  özelliği ile telefonumu eşleştirdiğimde telefon rehberini göremiyorm. Her ne yaptıysam birtürlü araç rehlerimi görmüyor. Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlardan  yardım bekliyorum. Bu arada telefonumun marka ve modeli : LG NEXUS4

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Telefon Rehberi Hk.

Bu problemı ben de yasadım maalesef cözumu yok ve tamamen telle alakalı;tüm ayarlarını kurcaladım ama olmadı daha ılgıncı aynı model baska tel rehberı gordu ama benımkı görmuyor, bluetooth'u rehbersız kullanıyorum ve seslı arama yapamıyorum,cözümü başka tel almak.

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sorun şundan kaynaklı olabilir. Şimdi sım kartta bulunan numaraları belki görmüyo olabilir. O yüzden sım karttaki numaraları birde telefona kopyalayın deneyin bakalım sonuç alabilicekmisiniz.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet mantıklı. Sim karttan telefon hafızasına kopyalayın rehberi bir de öyle deneyin.  bravoo

oki1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla her ne yaptıysam olmadı . Telefon rehberi google hesabım ile senkronize . Sim kart micro sim ile değiştiği için sim kartıma yüklü kayık yok.