Telefon numarasını savcılığa vermek - yardım

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
05396003245 numarasının servis sağlayıcısı bulunamadı.
transparent.gif

diyor.

5396003245 numarası halen taşınmış değil ve TURKCELL tarafından hizmet alıyor.:D
başına sıfır konmayacakmış.:D

anlattıklarınızdan babama bahsettim (hatlar babamın adına) uğraşmayacakmış gibi durdu:( bakalım numara aramaya devam edecekmi? ederse babamın tepkisi ne olacak?:D
paylaştığınız bilgiler için teşekkürler

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
açıkçası normal insan olduğunu da düşünmüyorum, yoksa ağzıma geleni saymak da var ama şu telefonu açtığımda ben onu arıyormuşum gibi yönlendirme yapması kafamı karıştırdı. sekreterli birşey sanırım.
duruşmada ciddi sonuç çıkarmı?

Ağzına geleni sayma.. :D Bizim ev telefonunu rahatsız ediyorlardı.. Bir gün yine aradılar hatta foruma konuda açmıştım garip bi numaraydı,açtım ses vermedi.. Dümdüz gittim ben. Yarın bi daha aramışlar annemi,demişler dün ben sizi aradım birisi bana küfür etti. :) Arayanda yurt dışında ki müşterimizmiş. :D

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çoğunlukla bu işler aksaray daki yabancıların pasaportları üzerine açılmış yada hiç bir şeyden habersiz masum insanların kimleri üzerine habersizcene açılmış açık hatlar üzerinden yapılıyor yani savcılığa gitsende eline bir şey geçmez. boşa vakit kaybı ama genede istersen pazartesi işe gidince ekrana düşen bilgileri pm den atarım.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede vardı bi manyak; aradı ve direk ben diyarbakır emniyet asayiş komseri yok bilmem kim dedi. numarandan bir astsubay eşi rahatsız ediliyor ve başın belada dedi. 500 tl hesaba çıkar hemen işini çözetim dedi. bende savcılığa gidiyom savcı senin işini çözer merak etme dedim kapattı bir dahada aramadı...

daf95xf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savcılığa dilekçe yazarsınız,savcılık da tahkikatı yapmış gibi görünür arkasından suç unsuru oluşmadığı veya delil yetersizliğinden takipsizlik kararı verir.Velhasıl hiç bir şey olmaz dertlenme :)

Blade De'Nogua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk Seferinde konuşmayı denerim.
İkinci seferinde sabırla tekrar , sorunu çözmeye çalışırım.
Üçüncü seferinde öyle bir söverim ki , bir daha arayamaz.

Sonuçta kimse kimsenin annesini bacısını rahatsız edemez , hassas bir durum.

S

senem_

Bilgi Girilmemiş
Savcılığa dilekçe yazarsınız,savcılık da tahkikatı yapmış gibi görünür arkasından suç unsuru oluşmadığı veya delil yetersizliğinden takipsizlik kararı verir.Velhasıl hiç bir şey olmaz dertlenme :)

gerekli deliller oluştuğunda sonuç hiç de öyle değil
tecrübeyle sabittir