Teknolojiye ne kadar yakında takip edersiniz

djkelaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabiki bu birazda aylık gelire baglı, siz aylık maaşınıza göre kendinizi nasıl tanımlarsınız. Teknolojiyi ne kadar yakından takip edersiniz,

Iphone 5, ipad, samsung s3 , samsung note gibi cihazlar mesela

yoksa arabaya takılan son teknoloji ses sistemlerimi ?

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaş ben hepsini takip ediyorum sadece başka da bişey etmiyorum :D daha doğrusu edemiyorum...:D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Teknolojinin dibi yok.... dipsiz bir kuyu sen bu kuyuya taş atarsın cuk diye hemen ses gelir aynı kuyuya bir hafta sonra taş atarsın kulağını dayar dinlersin taştan ses gelecek mi diye... durum böyle olunca lazım olanı almak gerek ya değilse bu koyunun dibi yok. ;)

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ağırlıklı olarak mobil cihazlardaki gelişmeleri ve fotoğraf ekipmanlarındaki gelişmeleri yakından takip ediyorum.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Teknolojiye yetişmek mümkün mü?

Multimilyoner olmak gerekir ki bir süre sonra o bile sıkar. Düşünsenize x telefonu almışsınız, yeni yeni alışıyorken daha yenisi çıkmış. Ben değiştirmezdim.

Üstelik teknolojiyi çok yönden takip edemezsiniz zaten. Belli bir alana ilginiz vardır ona yetişebilirsiniz. Söz gelimi telefonunu zırt pırt değiştiren adam, atıyorum otomotiv teknolojilerini takip edemeyebilir.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teknolojiyi çok uzaktan takip ediyorum asla oyle en ıyısıne sahıp olayım durumları yoktur saglam olsun işimi görsün bana yeter :)

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
5 senedir motorola L9 kullanıyorum dışı falan soyuldu ama acayip sağlam telefon şarjı hala 6 gün gidiyor.Yani teknolojiyle uzaktan yakından alakam yok ilgimi çekmiyor nostalji adamıyım yani:)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Abilerim, ablalarım, kardeşlerim, bacılarım kusuruma bakmayın! Ukalalık gibi de algılamayın lütfen ama biraz daha dikkat:

"Teknolojiye ne kadar yakında takip edersiniz"