Tekliyor

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hava akışmetre sensörünün soketini sökün bakalım gene yapacak mı... ?

Son düzenleme:

themre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım aracımdada aynı sorun vardı bobın bujı bujı kabloları degıstı kac kez tüp ayarı yapıldı gecmedı en son tüpün enjektörlerını degısınce duzeldı ayrıca yakıtta düştü bı de onu deneyın bakalım :cool:

16ADA02

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun uzun zamandır bende de var genellikle araç soğuk iken yapıyor sonra düzeliyor kaç yere göstrediysemde çözümünü bulamadılar. Bir arkadaşımız bobinden demiş ama oda değil, geçen aracım arıza verdi ve hata bobin arızalı olduğu tespit edildi değiştirdim maalesef ayını sorun devam ediyor, alıştım artık bu şekilde kullanıyorum.

astra g kasalarda sonradan lpg takınca yapıyor agbi bunun farklı bir çözümü yok yani ister istemez araç boşluğunu bulunca sallama yapıyor maalesef :S

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Murat benim araçta lpg yok, motor soğukken ve özellikle soğuk havalarda ara sıra yapıyor onada izin vermiyorum debriyajla yada gaza hafif dokunarak bir şekilde sallanmayı engelliyorum. Dediğim gibi ben alıştım artık.

dibonx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı Sorun bede de var hatta geçenlerde yolda kaldım
Giderken benzin kesiliyor sanki
marşa bastım 5-6 kez çalıştı devam ettim
ama Benim arabamda LPG yok Benzinli
hiç taktırmadım.
opel Corsa 100 2000 Model

Benzin kirli desek Full depoyu doldurup inceltici kattım
gene aynı
Neden kaynaklanıyordur
anlayamadım
bujimi bobinmi acaba

fatisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım aracımdada aynı sorun vardı bobın bujı bujı kabloları degıstı kac kez tüp ayarı yapıldı gecmedı en son tüpün enjektörlerını degısınce duzeldı ayrıca yakıtta düştü bı de onu deneyın bakalım :cool:

aynısını ben de yaşadım lpg de.benim de enjektörler arızalı çıktı ve değişti. lap top la yol ayarı yapıldı düzeldi. :)