Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum

aydinkavun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşlar 2005 opel astra elegans aracım var marş basıyor ancak ateşlemiyor 2 hafta önce aküsünü bujileri yağını yağ ve hava filtresini değiştirmiştim kontağı ilk çevirdiğimde 1-2 saniye ecn 112206 arzası veriyor daha sonra ecn 155060 arzası veriyor anahtar işareti devamlı yanıyor ne yapmam gerekiyor bilen abi ve arkadaşlardan yardım bekliyorum

naci üzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm arkadaşlar 2005 opel astra elegans aracım var marş basıyor ancak ateşlemiyor 2 hafta önce aküsünü bujileri yağını yağ ve hava filtresini değiştirmiştim kontağı ilk çevirdiğimde 1-2 saniye ecn 112206 arzası veriyor daha sonra ecn 155060 arzası veriyor anahtar işareti devamlı yanıyor ne yapmam gerekiyor bilen abi ve arkadaşlardan yardım bekliyorum

Aracın bakımı yapılıp teslim edildiğinde sıkıntı yoktu sonra bu olaylar gelişti anlattığınıza bakılırsa, aracın beyni resetliyerek düzelmesi gerekir ustanız bu işlemi kotrol edip gerçekleştirebilir, geçmiş olsun arkadaşım..

aydinkavun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için neden yapmıştır peki hocam bu arzayı bi de resetlemek kesin çözüm olurmu