tecrube ettridi ama..! ibretlik

mustafasadık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yukarida anlattigim olayi yasadigim tarihlerde belki 100 den fazla arac baktim, 400 tl cep telefonu faturasi verdim, bir tane dogru ilan cikmadi... en son sifir arac aliyoruz iste... hepsinde bir yalan hepsinde bir dolan var... Sizin gibi herseyi dogru yazilan araclarin ilanlari zaten en fazla 3 gun kaliyor oda denk gelirse aliniyor bana denk gelmedi maalesef...

şimdi diyorumki 26 liraya gidip sıfır bi araba niye almadımda bunlar ile uğraşmak zorunda kaldım. cebimemi yanayım vaktimemi üzntümemi..

tecrubesizlik işte birde herkesi kendimiz gibi biliyoruz kanıyoruz inanıyoruz...

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu işi meslek edinmiş kişiler tamamen üçkağıtçılık 1 e alıp 5 e kaptırma felsefesini benimsemişler. Dolandırıcılık kanına işlemiş resmen milletçe öyle bi olmuşuzki kimsenin kimseye güveni itimadı saygısı kalmamış. Dürüst çalışan işine insana saygısı olan çok az kişi var.

bahadir_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu işi meslek edinmiş kişiler tamamen üçkağıtçılık 1 e alıp 5 e kaptırma felsefesini benimsemişler. Dolandırıcılık kanına işlemiş resmen milletçe öyle bi olmuşuzki kimsenin kimseye güveni itimadı saygısı kalmamış. Dürüst çalışan işine insana saygısı olan çok az kişi var.

Yıllar öncede işler böyle idi maalesef.Sizlere küçük bir örnek;
Mehmet Akif Ersoy’ın, Avrupa gezisi sonrasında, ‘Avrupa nasıl?’ diye soranlara, “Dinleri var işimiz gibi, işleri var dinimiz gibi! demiş.