tech 2 ile radyo baglantısı

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b 99 model cd.2000 motor.Tech2 baglantı yapıp kapıları kumandadan kapatalım diye tch2 ile prog. atmak istedik fakat bir türlü araç ile cihaz baglantı kuramadı.Neden olarak da araçın sinyalı veya dörtlüleri açtıgım zaman kolonlardan tak tak diye sinyallerin sesi geliyor.Radyo da sorun oldugu bundan dolayı baglantı kurulamadıgı söylendi.Dogru mudur.tech lerin çalışması için radyonun düzgün mu çalışması gerekiyor.Öyle bir durum olsa radyoyu çıkarıp degiştirenler ne yapıyor acaba?Tech2 ile araçın bir birini okumamamsı neden olabilir?tşk.ler

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım öncelikle teybin orjinalmi onu sorayım eğer değilse..soketide kesip bağlantı yaptılarsa orda tech2 nin beyne giden kablosu var teypciler o kabloyu herzaman kesiyo ve bağlantı kurulmuyor.eğer orjınal teypse sigorta veye kablo tesisatında sorun olabilir kontrol edilmesi gerek

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
setapxxx' Alıntı:
arkadaşım öncelikle teybin orjinalmi onu sorayım eğer değilse..soketide kesip bağlantı yaptılarsa orda tech2 nin beyne giden kablosu var teypciler o kabloyu herzaman kesiyo ve bağlantı kurulmuyor.eğer orjınal teypse sigorta veye kablo tesisatında sorun olabilir kontrol edilmesi gerek
teyp orjinal ama sanırım degişmiş.Çünkü araçın satıldıgı yerden aldıgım şifre ile teyp açılmıyor.(Teyp car400)başka şifre ile çalışıyor.ondan olabilir sanırım tşk.ler .o zaman ne yapmam gerekir özel servis de yapılır mı?

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustanın girmek istediği yer merkezi kilit sistemi olması gerek.onun için usta merkezi kilit beynin soketini temizlesin bi..çünkü tech2 ile uzak kumanda programı ordan yapılıyor.soketini temizlesin gene girmezse tesisat ta sorun olabilir yada kontak şalterinde.genel kontrol yapılması gerekli.ama bence opel servisi olan (özel yada yetkili servise)gitmende fayda var herkeze elletme ok

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
setapxxx' Alıntı:
ustanın girmek istediği yer merkezi kilit sistemi olması gerek.onun için usta merkezi kilit beynin soketini temizlesin bi..çünkü tech2 ile uzak kumanda programı ordan yapılıyor.soketini temizlesin gene girmezse tesisat ta sorun olabilir yada kontak şalterinde.genel kontrol yapılması gerekli.ama bence opel servisi olan (özel yada yetkili servise)gitmende fayda var herkeze elletme ok
tşk.ler özel servis dekiler sanırım anlamadılar.tech 2 ye onlar bagladılar sorunu gördüler fakat çözüm için fikir söylemediler demekki o servis bu işi beceremeyecek.en iyisi bir yetkili servise sorayım bakalım çözüm olacak mı?tşk.ler setap buralara yakın olsan sana gelirdim kesin ama aydın nere adapazarı nere:)

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında basitte bir işlemde nediyelim..sadece arac sec bölümünde omagayı secekler okadar :)

Savarona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.pataraportal.com
Aynı sorun

Bende teyb kendim değiştirdim bu gün servise gittim ve aracla tech2 baglantı kuramadı şimdi nee yapmam gereekli bilmiyorum servistekilerde elektirikç bakıcak dediler sonra tekrar gidicem bu kablo hangi kablo yoksa servise giderken orjnal teybinimi takayım acaba.

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende teyb kendim değiştirdim bu gün servise gittim ve aracla tech2 baglantı kuramadı şimdi nee yapmam gereekli bilmiyorum servistekilerde elektirikç bakıcak dediler sonra tekrar gidicem bu kablo hangi kablo yoksa servise giderken orjnal teybinimi takayım acaba.
ben teyp degiştirmedim...Ondan dolayı bilgim yok ama teyp de bir kabloyu baglamıyorsun sanırım...ben işi sonunda hallettim şimdi camlar ve sunroof kumanda ile kapatılıyor...

Savarona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.pataraportal.com
Bende alakası varmı teyiple bilmiyorum anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim boşu boşuna birde elektirikçiyle ugraşmamış olurmum.