TC / Antipatinajın devre dışı bırakılması

keskin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar size bir sorum olacak.

2001 Model Opel Vectra Cdx 2.0 Araca sahibim. 2000 Modellerde TC tuşu yani antipatinajı kaldırabiliyormuşuz ama bu özellik 2001 modellerde yok :mad:.

Bunu bir yolunu bulup kaldıramaz mıyız yada kaldırmaya çalışsak bize kaça patlar ?

keskin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
// Güncel Yokmu bi yardımcı olabilecek bir arkadaş

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Abs beynini açıp kapatabilirsiniz, bilgili her elektrikçi yapar. Kapattığınız an, Abs ve Tc devre dışı kalır, Abs ışığı yanar. Yüksek ihtimal kadran da km yi göstermeyebilir.

Profesyonel bir şey istiyorsanız, B1 kasa beyin ve kablo tesisatları ile çözebilirsiniz.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abs beynini açıp kapatabilirsiniz, bilgili her elektrikçi yapar. Kapattığınız an, Abs ve Tc devre dışı kalır, Abs ışığı yanar. Yüksek ihtimal kadran da km yi göstermeyebilir.

Profesyonel bir şey istiyorsanız, B1 kasa beyin ve kablo tesisatları ile çözebilirsiniz.

Uğraştırıyor be müdür.Benim beyin arızalandı.Ebay de bile bulamadım.Tamir ettirdim.Bakalım ne kadar gidecek

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
TC için ABS Beyninden çıkıp Şase ye giden bi kablo var kabloyu ayırıp arasına TC butonu koyabilirsin. Şema olmadığı için bakamıyorum şimdi ama iptali çok sıkıntı değil.

keskin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Peki Sakaryada yaşıyorum her opelci yapabilir mi yoksa sağlam bi ustaaraştırmalı mıyım ?

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Her ustanın yapabileceğini sanmam. Eline aracın şemasını okuyabilen. Ezbere iş yapan değilde Kafası biraz basan bi usta bulursan yapabilir. En güzeli anlıyorsan kendin yapman.