Tazyikli suyun kuvveti ve boya atması

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Tazyikli su kötü bir şey değildir :)
kötü işçilik vardır doğru kullanılınca basınçlı yıkamadan iyisi yok davlumbaz içleri jant araları falan biriken toprakları iyi şekilde atmak gerekir.Heleki kışın yapılan tuzlama çalışmaları tam bir metal düşmanı.

yıkama sonrası sıvı cila uygulaması yaparsanız zaten yıkama periyodu uzar boya kalitesi daha uzun süre gider.

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Küçüklükten beri oto yıkamada çalışmış birisi olarak(7 yıl falan) tazyikli su makinasının tabancasını tutmak için ustaların eline epey baktım. Yakın tutulmaz bu meret elini de yararsın lastiği de yararsın. Kaportanın her yerine aynı şekil ve açıda tutamazsın o tabancayı. Petroldeki tabancaları kullanırken diğer araç sahipleri gelip oto yıkamacı mısın diye soruyorlar :) Özetle faydası çoktur tazyikli suyun kullanmayı bilene
Tazyikli suyla bezi yıkayıp dürüm yapmayı özledim bak şimdi :D

Kerim E.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi tazyikli su tabancası nasıl kullanılır diye bir konu açsak baya faydası olur sanırım benim gibi bilmeyenler de faydalanır ☺

• Beğen
Tepkiler: omeroz ve Ergun U.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Boya koduna göre sprey boya bastırıp boyatabilrisiniz..Dikkat edin sprey boyayı sıkarken diğer yerlere sıçrar o yüzden o bölüm dışındaki geniş bir bölüme maskeleme yapın...

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Abi tazyikli su tabancası nasıl kullanılır diye bir konu açsak baya faydası olur sanırım benim gibi bilmeyenler de faydalanır ☺
memlekette olsam yıllardır çalıştığım yere giderim yavaş yavaş yapar gösteririm ama burdaki petroldeki tabancalarla olmaz o iş süreleri kısıtlı ve coğunun ucu yamuk yumuk. Sıradaki araç sahipleri de kulağımı çınlatır :)

• Beğen
Tepkiler: Kerim E.

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
çok yakın olmamak koşuluyla tazyikli su candır. araç üstündeki kaba tüm kirleri alır götürür.

• Beğen

batatay

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Her yıkamada yıkamacı personeli uyarın.Her seferinde derim aynalar tampon panjur ve plakalara uzaktan su tutun diye. Arkada geri gorus kamera var yakin tutarsan kırılır sıkıntı yasariz derim. Korkarlar tamam derler. Sizin bu marspiyel daha once macunlanip boyanmış olabilir mi acaba?

• Beğen

Kerim E.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her yıkamada yıkamacı personeli uyarın.Her seferinde derim aynalar tampon panjur ve plakalara uzaktan su tutun diye. Arkada geri gorus kamera var yakin tutarsan kırılır sıkıntı yasariz derim. Korkarlar tamam derler. Sizin bu marspiyel daha once macunlanip boyanmış olabilir mi acaba?
Abi aracı sıfır aldım henüz 7 aylık daha. Boya atan marjpiyel kısmında yumuşak plastik gibi değişik bir yüzey var. Hatta boya atan kısmın yan tarafında bulunan boyalı kısma tırnağım ile bastırdım iz yaptı. Sanırım bu marjpiyel kısmı plastik orta sert bir malzemeden yapılmış. Benimde aklım ermedi açıkçası ☺