tavsiyerinizi bekliyorum

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
halbuki yazın yurt dısından gelen vatandaşlara bakın hepsi sw kullanıyor

Ferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence savas abinin dedigi gibi kimseye kanmaya gerek yok sen malini satiyorsun ben oranin piyasasini pek bilmedigim icin yorum yapamicam sen gerekeni yapmisin bence fiyat konusun da ama acelen yoksa bekle sedan yada hb olmasa bile sw da alici si vardir. ( bu arada bende bayrampasa liyim ama avusturya da yasiyorum )

:D torasa gelince saygi duymak lazim o son üretilen toroslardan hala daha alicisi var ama 12 olmasa bile 10 bin verecek insan coktur bence öyle torosa

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Önümüzdeki ay mtv ayı...! Piyasa belli...Ben olsam 13'e kadar inerdim...istediğin fiyattan 100-200 inmen ufak kaçıyor ilker::)) 14 isteyip 13,5'e inecektin...İnsanlar güven duygusunu kaybettikleri için pazarlıksız araba almak istemiyorlar...15 de 14'e in...al sana pazarlık....::))

Hayırlı satışlar...

magic_ocean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önümüzdeki ay mtv ayı...! Piyasa belli...Ben olsam 13'e kadar inerdim...istediğin fiyattan 100-200 inmen ufak kaçıyor ilker::)) 14 isteyip 13,5'e inecektin...İnsanlar güven duygusunu kaybettikleri için pazarlıksız araba almak istemiyorlar...15 de 14'e in...al sana pazarlık....::))

Hayırlı satışlar...

+1 ewet abı 5 araba sattım bugune kadar ve aldım pazarlık yapmadıgım olmadı satarkende alırkende ozellıkle alırken fıyat son pazarlık yok kardesım dıyenlere hep kıl oldum soz meclısten dısarı

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
pazarlık illaki olacak insanlar özellikle ticaretle uğraşanlar bir şeyin fiyatını söylerken pazarlık payınıda ilave ederlerler ben mesela bakır işi yapıyorum müşteri gelip fiyat sorduğunda 1200 lira diyor sonra normal olan 1000 liraya çekiyorum insanlara hoş geliyor arçtada böyle 13650 dedim 13400 13300 e kadar yolu var pazarlık yok diyip kestirip atma taraftarı değilim heleki birşeye 13500 diyip 13450 diyenlere ayrıca sinir oluyorum 13500 den 50 lira kessen ne olur kesmesen ne olur