Tavsiye

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar iyi akşamlar. Aracımın üzerinde 2011 tarihli Bridgestone lastiklerim var. Nisan ayında muayeneden sorunsuz geçtim yani anlıcanız dişleri iyi durumda. Yanaklarında herhangi bir çatlak falan yok. Aceba lastikleri değişmelimiyim?

Sent from my iPhone using Tapatalk

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yaz bitmek üzere kış ayı başlayıp kar lastikleri fiyat olarak zaten artması demek yaz lastiklerinin fiyatlarının düşmesi anlamına gelir işte o zaman lastik almanın tam zamanı ;)

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Yaz bitmek üzere kış ayı başlayıp kar lastikleri fiyat olarak zaten artması demek yaz lastiklerinin fiyatlarının düşmesi anlamına gelir işte o zaman lastik almanın tam zamanı ;)

Bunu hiç düşünmemiştim. Haklısınız. Ama lastiklerim ozamana kadar sorun yaratırmı aceba? Yıl olarak 4 yıl olmuş

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bunu hiç düşünmemiştim. Haklısınız. Ama lastiklerim ozamana kadar sorun yaratırmı aceba? Yıl olarak 4 yıl olmuş

Sanmam ya çatlak yırtık yara yoksa mesele yok demektir hani bir söz vardır akıllı uslu diye biraz dikkat ederek araç kullanıkdık dan sonra sorun yaşatmaz dediğim zaman da indirimler çok olur kış ayında kimse yazlık lastik almaz hehe gerçi bizim millet kışın da kar lastiği almayı pek sevmez ya neyse hehe