tamponu kaldırıma sürttüm

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: tamponu kaldırıma sürttüm

Geçmiş olsun. Rötüş yaptırabilirsiniz.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Çok geçmiş olsun, bence boyatmaya gerek yok ama lokal olarak yaptırabilirsen olur. Güzel bir rötüş yapılırsa o da işini görür. Ama bu beni rahatsız eder dersen mini onarımdan boyatabilirsin.

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gecmiş olsun bence boyatmayın rötüş yaptırın giderebildiği kadar giderir zaten, geri kalanı da nazarlık olsun dersiniz..

gio-1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

KaHiN link' Alıntı:
gecmiş olsun bence boyatmayın rötüş yaptırın giderebildiği kadar giderir zaten, geri kalanı da nazarlık olsun dersiniz..

abi 13 binlik nazarımız var zaten nazardan çıktı olay :) teşekkür ederim tavsiyeleriniz için rötuş işlemi ince bi işmidir gerekli malzemeleri alsam yapamazmıyım ?

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, benzer yerde benim araçta da var çizik, bir ara araştırmıştım Autoking ön tamponu komple 250TL'ye boyuyordu, Mayıs başında 2. yıl bakımı için Odak' a gittiğimde Tarık Bey sağolsun rütuş boyası ile kötü görüntüyü giderdi, eskiden sürekli gözüme takılırdı, şimdi eğilip dikkatli bakmazsam farkına bile varamıyorum :) Bence çok derin değilse Sizde rütuş boyasını bir deneyin

gio-1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Geçmiş olsun, benzer yerde benim araçta da var çizik, bir ara araştırmıştım Autoking ön tamponu komple 250TL'ye boyuyordu, Mayıs başında 2. yıl bakımı için Odak' a gittiğimde Tarık Bey sağolsun rütuş boyası ile kötü görüntüyü giderdi, eskiden sürekli gözüme takılırdı, şimdi eğilip dikkatli bakmazsam farkına bile varamıyorum :) Bence çok derin değilse Sizde rütuş boyasını bir deneyin

tarık abiye gitmeye bahane arıyorum zaten iyi oldu :D:D yıllık bakıma gittiğimde gösteriyim o zaman tarık abi halledicektir. teşekkürler ilginize . iyi forumlar

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gio- link' Alıntı:
tarık abiye gitmeye bahane arıyorum zaten iyi oldu :D:D yıllık bakıma gittiğimde gösteriyim o zaman tarık abi halledicektir. teşekkürler ilginize . iyi forumlar

Rica ederim greatt en azından kötü görüntü kayboluyor.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

o bölgeyi sürtmeyen astra yoktur herhalde :D

hosta1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖ncelikle geçmiş olsun. Bende kaldırımı dönermi dönmez mi bi denemesi yaparken  ;D sürtme sesini duyunca direk durdurdumuştum  aracı ve aynı resimdeki durumlar karşılaşmıştım. Birkaç ay sürdüm sonra Auto King te mini onarımdan hallettim. Sonuçta metal aksam değil, boyayı o kadar dert etmeyin  greatt