Tampon Ledi kararsız kaldım

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Tampon Ledi kararsız kaldım

sallierim link' Alıntı:
çok gereksiz.bizim bölümde öyle ilginç ledler varki aklınız durur.bir gün fotolarını çekip paylaşacam ama herkes arabasıan yaptırmak ister diye korkuyorum .=)

Çeksene Deniz, olmadı kazayla araklarız. (:)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Çeksene Deniz, olmadı kazayla araklarız. (:)
ordakilerden aklımda kalan bir kaç tanesini internetten buldum abi :).genelde yapılabilir şeyler aslında uğraşınca.

kapı kolu ledindeki çalışmada mesela kapı kapalıyken ledler beyaz ya da mavi yanıyor.kapı açıldığı an kırmızı yanıyor.güzel bir çalışmaydı çok etkileyici duruyor.

iç mekan ledlerini abartmak isteyince de böyle bir görüntü var.beğenen kadar beğenmeyen de çok :)

araçların amblemlerine led yapılabiliyor opel de buna dahil.hatta bunlar satılıyormuş nette bayağı fotosu var.yanınca güzel durur sanırım :)

VW amblemindeki bu ledin kırmızısı yapılmıştı.sciroccosu olan bir çocuk takıyor arabasına.01bjk bilmem ne hatta plakası.güzel de duruyor Allah var :)

ledlerle ilgili çok çalışma yapılabilir ama şahin gibi görünmek korkutuyor insanı :)

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O simdi asker link' Alıntı:
Arkadaslar ebayda gezinirken denk geldi sizce nasıl bişey.Ciddi ciddi almayı düşünüyorum ama montajında sıkıntı olurmu yani yaptırabileceğim yerler varmı dır  032questn

http://www.ebay.com/itm/Jom-Universal-Mini-LED-ShowLight-6-HighPower-LED-Opel-Astra-GTC-J-H-/161001779978?pt=DE_Autoteile&hash=item257c74330a

bunlardan aksarayda dolu var . power led yada kartal gözü led olarak geçer . tampon delınerek yapılır ama kesınlıkle tamponu deldırmeye degmıcek bır uygulamadır . leoncu bır arkdasıma yapmıstık hatta .

kafix0.jpg

15wgf1c.jpg

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kapı kolu üzerindeki ledler merkezi kilitle birlikte yanıp sönse çok güzel olurmuuuş :)

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

biraz apachi stayla gibi duruyo, arabanın görümünü bozmaya gerek yok 045thumbsup

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence sislerin olduğu kısıma yada daha orjinal olması için kapı kollarının iç taraflarına olabilir :)